21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ігор Кревський відвідав комунальні заклади Липовецького району Роздрукувати

14 жовтня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський продовжив об’їзд закладів, з метою контролю виконання рішень Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради від 8 липня та 16 вересня 2014 року «Про впровадження енергозберігаючих технологій в закладах соціальної сфери та житлово-комунального господарства області».

Спільно із заступником Генерального директора комунального підприємства “Вінницяоблтеплоенерго” Ігорем Луценком і головою Липовецької районної ради Юрієм Науменком вони відвідали Липовецьку центральну районну лікарню та Липовецьку обласну лікарню відновного лікування дітей.

Керівники перевірили стан підготовки до опалювального сезону та оглянули матеріально-технічну базу цих закладів. Зокрема, вони ознайомилися з роботою котелень, які переводяться на альтернативні види палива.

За словами першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського ефективність переведення котелень з газового – на інші види палива значно зекономить фінансові витрати. Зокрема, у Липовецькій обласній лікарні відновного лікування дітей, де вже встановлений новий котлоагрегат, планується скорочення споживання природного газу на 100 тис. кубічних метрів, що становить різницю у витратах 300 тис. грн.

У Липовецькій центральній районній лікарні наразі проводяться підготовчі роботи та облаштування нового приміщення, у якому до початку опалювального сезону вже буде встановлено нове обладнання.

Однак, за результатами перевірки, керівниками були висловлені зауваження щодо повільних темпів виконання зазначених робіт на об’єкті, зокрема, готовності приміщення для встановлення котла та інших видів робіт, які має проводити будівельна компанія ТОВ «Дельта». 

Повернутись Створено: 15 жовтня 2014 року, 10:48 Переглядів: 1011

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація