26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ігор Кревський відвідав комунальні заклади Липовецького району Роздрукувати

14 жовтня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський продовжив об’їзд закладів, з метою контролю виконання рішень Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради від 8 липня та 16 вересня 2014 року «Про впровадження енергозберігаючих технологій в закладах соціальної сфери та житлово-комунального господарства області».

Спільно із заступником Генерального директора комунального підприємства “Вінницяоблтеплоенерго” Ігорем Луценком і головою Липовецької районної ради Юрієм Науменком вони відвідали Липовецьку центральну районну лікарню та Липовецьку обласну лікарню відновного лікування дітей.

Керівники перевірили стан підготовки до опалювального сезону та оглянули матеріально-технічну базу цих закладів. Зокрема, вони ознайомилися з роботою котелень, які переводяться на альтернативні види палива.

За словами першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського ефективність переведення котелень з газового – на інші види палива значно зекономить фінансові витрати. Зокрема, у Липовецькій обласній лікарні відновного лікування дітей, де вже встановлений новий котлоагрегат, планується скорочення споживання природного газу на 100 тис. кубічних метрів, що становить різницю у витратах 300 тис. грн.

У Липовецькій центральній районній лікарні наразі проводяться підготовчі роботи та облаштування нового приміщення, у якому до початку опалювального сезону вже буде встановлено нове обладнання.

Однак, за результатами перевірки, керівниками були висловлені зауваження щодо повільних темпів виконання зазначених робіт на об’єкті, зокрема, готовності приміщення для встановлення котла та інших видів робіт, які має проводити будівельна компанія ТОВ «Дельта». 

Повернутись Створено: 15 жовтня 2014 року, 10:48 Переглядів: 987

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація