03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Кревський відвідав комунальні заклади Липовецького району Роздрукувати

14 жовтня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський продовжив об’їзд закладів, з метою контролю виконання рішень Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради від 8 липня та 16 вересня 2014 року «Про впровадження енергозберігаючих технологій в закладах соціальної сфери та житлово-комунального господарства області».

Спільно із заступником Генерального директора комунального підприємства “Вінницяоблтеплоенерго” Ігорем Луценком і головою Липовецької районної ради Юрієм Науменком вони відвідали Липовецьку центральну районну лікарню та Липовецьку обласну лікарню відновного лікування дітей.

Керівники перевірили стан підготовки до опалювального сезону та оглянули матеріально-технічну базу цих закладів. Зокрема, вони ознайомилися з роботою котелень, які переводяться на альтернативні види палива.

За словами першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського ефективність переведення котелень з газового – на інші види палива значно зекономить фінансові витрати. Зокрема, у Липовецькій обласній лікарні відновного лікування дітей, де вже встановлений новий котлоагрегат, планується скорочення споживання природного газу на 100 тис. кубічних метрів, що становить різницю у витратах 300 тис. грн.

У Липовецькій центральній районній лікарні наразі проводяться підготовчі роботи та облаштування нового приміщення, у якому до початку опалювального сезону вже буде встановлено нове обладнання.

Однак, за результатами перевірки, керівниками були висловлені зауваження щодо повільних темпів виконання зазначених робіт на об’єкті, зокрема, готовності приміщення для встановлення котла та інших видів робіт, які має проводити будівельна компанія ТОВ «Дельта». 

Повернутись Створено: 15 жовтня 2014 року, 10:48 Переглядів: 1104

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація