Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ігор Кревський відзначив грантову діяльність Тульчинського району Роздрукувати

8 квітня голова облдержадміністрації Іван Мовчан за участю першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського приймав звіт голови Тульчинської  райдержадміністрації Анатолія Бузіка про підсумки діяльності у І кварталі 2013 року.

Голова райдержадміністрації у своєму звіті навів переконливі приклади позитивних напрацювань району в різних галузях.

Зокрема, у галузі медицини Тульчинського району результатом тримісячної роботи стало завершення капітального ремонту 3 лікарських амбулаторій, початок робіт з облаштування внутрішніх вбиралень у 2 ФАПах та 1 амбулаторії загальної практики сімейної медицини, встановлення водонагрівачів у 5 амбулаторіях району.

Для поліпшення надання якісних освітянських послуг  виготовлено проектно-кошторисну документацію по реконструкції недобудови Шпиківської лікарні під дитячий садок, побудовано приміщення котелень 2 шкіл.

В районі працюють 2 молокопереробні підприємства, які заготовляють 70 % від загального об’єму молока, що виготовляється в Тульчинському регіоні. В І квартал укладено 2 251 угоду з молокозаводами, що становить 82%.

Активно проводяться роботи по благоустрою територій Тульчинського регіону: із 28 діючих сміттєзвалищ району 26 – паспортизовані, а в поточному році планується спорудження 25 майданчиків для сортування відходів у місті Тульчин.

Ігор Кревський відзначив, що на вищезгадані потреби окремі територіальні громади залучають позабюджетні кошти, беручи участь у різних конкурсах проектів та співпрацюючи з міжнародними фондами.

Так, на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад в минулому році було подано 6 проектів. Із них перемогу здобули територіальні громади сіл Зарічне, Крищинці, Печера, Тиманівка, залучивши 100,5 тис.грн. фінансування із обласного бюджету. Це проекти по водопостачанню, культурі, освітленню вулиць.

У Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування перемогу здобула Кинашівська сільська рада, яка залучила 100 тис.грн. фінансування від Фонду підтримки місцевого самоврядування.

Окрім цього учасниками програми Despro є громади сіл Суворівське, Клебань та Ганнопіль, які реалізують проекти на загальну суму 2376,9 тис.грн. Внесок Despro складає 719,9 тис.грн., місцевих бюджетів – 247,4 тис.грн., громад – 1409,6 тис.грн.

На завершення перший заступник голови обласної Ради І.Кревський закликав керівників територіальних громад базового рівня до активної співпраці для поліпшення  якості життя  жителів та додав, що наразі, коли місцеві бюджети залежні від державного, залучення позабюджетних коштів на розвиток громад – найефективніший вихід. Разом з тим, обласна Рада не припиняє роботу над впровадженням реформи місцевого самоврядування, яка дасть місцевим радам, перш за все, фінансову незалежність. 

 

Повернутись Створено: 10 квітня 2013 року, 08:31 Переглядів: 930

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація