5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Кревський взяв участь у проведенні тренінгу «Академія лідерства. Добре врядування» Роздрукувати

11 грудня на базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області розпочався тренінг «Академія лідерства. Добре врядування». У семінарських заняттях, організованих в рамках Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні», взяли участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, виконавчий директор Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Валерій Рубан, очільники територіальних громад Вінниччини.

Від імені голови обласної Ради учасників та організаторів заходу привітав перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

– Сьогодні, у підтримці курсу нашої країни на європейський розвиток і децентралізацію влади, такі навчання досить актуальні. Тому, навіть в цих непростих умовах, що нині переживає українське суспільство, потрібно вчитися й вдосконалюватися, і ми готові завжди це робити. Адже, при сучасному розвитку технологій, інформації, обігу капіталу й ідей, ці знання вже через рік можуть бути застарілими. Тому, для поступу вперед – очікувати не можна, а все набуте – відразу ж впроваджувати на практиці, – зауважив, виступаючи перед учасниками семінарських занять, Ігор Кревський.

Він зазначив, що незабаром, внаслідок закладених нових основ та внесення змін до бюджетного і податкового кодексів, які будуть направлені на покриття збитковості регіонів та зміцнення всієї фінансово-економічної системи держави, у територіальних громад з’явиться більше шансів для залучення додаткових коштів.

– Тому потрібно займати активну позицію і проявляти ініціативу, – закликав перший заступник голови обласної Ради. – Бо в ситуації, коли, наприклад, за три роки один район написав лише 12 проектів і подав їх на обласний та всеукраїнський конкурси розвитку територіальних громад, а інший – за півроку 27 проектів, то зрозуміло, куди будуть направлені кошти і де буде готова громада їх освоювати, – резюмував Ігор Кревський.

Для довідки.

Головна місія Академії лідерства – тренінгової та навчальної програми для представників органів місцевого самоврядування – забезпечити надання громадянам необхідного кола послуг належної якості на місцевому і регіональному рівні через сприяння розвитку спроможності публічних органів влади та їхніх представників за допомогою інструментів лідерства й Доброго врядування, базованих на кращих напрацюваннях країн – членів Ради Європи.

Програма допоможе стимулювати усвідомлення ролі керівників як лідерів команди, організації, громади; сформувати розуміння принципів, вимог та функцій сучасного лідерства; усвідомити сильні та слабкі сторони, а також публічний імідж лідерів; розвинути навички, важливі для виконання необхідних лідерських функцій; а також ознайомитись з концепцією та принципами Доброго врядування.

Повернутись Створено: 11 грудня 2014 року, 16:03 Переглядів: 903

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація