23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ігор Кревський взяв участь у сесії Жмеринської міської ради Роздрукувати

5 червня відбулась сесія Жмеринської міської ради, під час якої було представлено нового голову Жмеринської міської ради – Анатолія Кушніра. На пленарному засіданні сесії розглянуті питання реструктуризації апарату міської ради; обрання нових заступників голови міської ради; про внесення змін до складу виконкому міської ради.

Від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та голови облдержадміністрації Анатолія Олійника новообраного очільника міської ради Анатолія Кушніра привітав перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський .

– Щиро вітаю Вас з переконливою перемогою, у якій за Вашу кандидатуру жмеринчани віддали більше 50% голосів. Вам висловлена беззаперечна довіра виборців, якої, на жаль, не вистачає багатьом нашим політикам. Але попереду Вас очікує важкий, без перебільшення, тягар економічних проблем. Зокрема, у місті спостерігається значний спад виробництва (21%); у 5 разів менший обсяг прямих іноземних інвестицій на одиницю населення, в порівнянні з середнім показником по області. Лише 15% міського бюджету становлять надходження від малого підприємництва (по області 27%). Спостерігається падіння роздрібного товарообігу; на 30 % зросла заборгованість по енергоносіях. Не виконано план надходження до міського бюджету за 2013 рік та 5 місяців поточного року. Над цими питаннями варто ретельно попрацювати голові, заступникам та оновленому виконкому міської ради, – акцентував увагу Ігор Кревський.

Він побажав новому очільнику успіхів, трудових здобутків, а також плідної співпраці з депутатським корпусом та громадськістю міста.

– Той кредит довіри, який Ви отримали від жителів міста, потрібно використати сповна, – зауважив перший заступник голови обласної Ради.

Повернутись Створено: 6 червня 2014 року, 17:43 Переглядів: 1024

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація