5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Кревський взяв участь у сесії Жмеринської міської ради Роздрукувати

5 червня відбулась сесія Жмеринської міської ради, під час якої було представлено нового голову Жмеринської міської ради – Анатолія Кушніра. На пленарному засіданні сесії розглянуті питання реструктуризації апарату міської ради; обрання нових заступників голови міської ради; про внесення змін до складу виконкому міської ради.

Від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та голови облдержадміністрації Анатолія Олійника новообраного очільника міської ради Анатолія Кушніра привітав перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський .

– Щиро вітаю Вас з переконливою перемогою, у якій за Вашу кандидатуру жмеринчани віддали більше 50% голосів. Вам висловлена беззаперечна довіра виборців, якої, на жаль, не вистачає багатьом нашим політикам. Але попереду Вас очікує важкий, без перебільшення, тягар економічних проблем. Зокрема, у місті спостерігається значний спад виробництва (21%); у 5 разів менший обсяг прямих іноземних інвестицій на одиницю населення, в порівнянні з середнім показником по області. Лише 15% міського бюджету становлять надходження від малого підприємництва (по області 27%). Спостерігається падіння роздрібного товарообігу; на 30 % зросла заборгованість по енергоносіях. Не виконано план надходження до міського бюджету за 2013 рік та 5 місяців поточного року. Над цими питаннями варто ретельно попрацювати голові, заступникам та оновленому виконкому міської ради, – акцентував увагу Ігор Кревський.

Він побажав новому очільнику успіхів, трудових здобутків, а також плідної співпраці з депутатським корпусом та громадськістю міста.

– Той кредит довіри, який Ви отримали від жителів міста, потрібно використати сповна, – зауважив перший заступник голови обласної Ради.

Повернутись Створено: 6 червня 2014 року, 17:43 Переглядів: 1189

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація