Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Ігор Кревський взяв участь у засіданні круглого столу Роздрукувати

12 червня в приміщенні Жмеринської районної ради за участі першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського, голови ВОАОМС Сергія Татусяка, виконавчого директора Асоціації Валерія Рубана, керівника регіонального відділення Асоціації міст України Владислава Філатова, керівника регіонального відділення Всеукраїнської Асоціації сільських та селищних рад Володимира Перепечая відбулось засідання круглого столу на тему: «Реформа місцевого самоврядування – майбутнє демократичної  України». У заході також взяли участь голова Жмеринської районної ради Анатолій Паламарчук, Жмеринський міський голова Анатолій Кушнір, міські, селищні та сільські голови Вінниччини.

Круглий стіл проводився на виконання заходів, що здійснюються на державному рівні в рамках реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

Відкриваючи засідання, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський наголосив, що Уряд рішуче налаштований на проведенні реформи місцевого самоврядування, адже це ключова реформа, необхідна для нашої країни. І саме регіони держави, на його думку, мають надати підтримку центральній владі у намірах провести визначальні для України реформи, надавши свої конкретні та змістовні пропозиції.

Обговорюючи проект змін до Конституції України, запропонований Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, учасники заходу висвітлили різні аспекти даної теми. Зокрема, наголосили на актуальності процесу децентралізації влади в Україні, обговорили значення формування бюджету громад знизу догори, як основного стимулу для місцевого економічного розвитку, а також, як методу активізації кожної громади.

Виступаючі зосередились на шляхах вирішення власних проблем, ознайомились із правовими аспектами децентралізації та можливими ризиками від її проведення.

Результати засідання круглого столу у вигляді пропозицій та зауважень, висловлених під час заходу та після відповідного узагальнення, будуть направлені розробникам конституційних змін у Кабінет Міністрів України та до Верховної Ради.

Повернутись Створено: 13 червня 2014 року, 11:25 Переглядів: 923

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація