21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ігор Кревський взяв участь у засіданні круглого столу Роздрукувати

12 червня в приміщенні Жмеринської районної ради за участі першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського, голови ВОАОМС Сергія Татусяка, виконавчого директора Асоціації Валерія Рубана, керівника регіонального відділення Асоціації міст України Владислава Філатова, керівника регіонального відділення Всеукраїнської Асоціації сільських та селищних рад Володимира Перепечая відбулось засідання круглого столу на тему: «Реформа місцевого самоврядування – майбутнє демократичної  України». У заході також взяли участь голова Жмеринської районної ради Анатолій Паламарчук, Жмеринський міський голова Анатолій Кушнір, міські, селищні та сільські голови Вінниччини.

Круглий стіл проводився на виконання заходів, що здійснюються на державному рівні в рамках реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

Відкриваючи засідання, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський наголосив, що Уряд рішуче налаштований на проведенні реформи місцевого самоврядування, адже це ключова реформа, необхідна для нашої країни. І саме регіони держави, на його думку, мають надати підтримку центральній владі у намірах провести визначальні для України реформи, надавши свої конкретні та змістовні пропозиції.

Обговорюючи проект змін до Конституції України, запропонований Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, учасники заходу висвітлили різні аспекти даної теми. Зокрема, наголосили на актуальності процесу децентралізації влади в Україні, обговорили значення формування бюджету громад знизу догори, як основного стимулу для місцевого економічного розвитку, а також, як методу активізації кожної громади.

Виступаючі зосередились на шляхах вирішення власних проблем, ознайомились із правовими аспектами децентралізації та можливими ризиками від її проведення.

Результати засідання круглого столу у вигляді пропозицій та зауважень, висловлених під час заходу та після відповідного узагальнення, будуть направлені розробникам конституційних змін у Кабінет Міністрів України та до Верховної Ради.

Повернутись Створено: 13 червня 2014 року, 11:25 Переглядів: 891

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація