5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Кревський взяв участь у засіданні круглого столу Роздрукувати

12 червня в приміщенні Жмеринської районної ради за участі першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського, голови ВОАОМС Сергія Татусяка, виконавчого директора Асоціації Валерія Рубана, керівника регіонального відділення Асоціації міст України Владислава Філатова, керівника регіонального відділення Всеукраїнської Асоціації сільських та селищних рад Володимира Перепечая відбулось засідання круглого столу на тему: «Реформа місцевого самоврядування – майбутнє демократичної  України». У заході також взяли участь голова Жмеринської районної ради Анатолій Паламарчук, Жмеринський міський голова Анатолій Кушнір, міські, селищні та сільські голови Вінниччини.

Круглий стіл проводився на виконання заходів, що здійснюються на державному рівні в рамках реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

Відкриваючи засідання, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський наголосив, що Уряд рішуче налаштований на проведенні реформи місцевого самоврядування, адже це ключова реформа, необхідна для нашої країни. І саме регіони держави, на його думку, мають надати підтримку центральній владі у намірах провести визначальні для України реформи, надавши свої конкретні та змістовні пропозиції.

Обговорюючи проект змін до Конституції України, запропонований Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, учасники заходу висвітлили різні аспекти даної теми. Зокрема, наголосили на актуальності процесу децентралізації влади в Україні, обговорили значення формування бюджету громад знизу догори, як основного стимулу для місцевого економічного розвитку, а також, як методу активізації кожної громади.

Виступаючі зосередились на шляхах вирішення власних проблем, ознайомились із правовими аспектами децентралізації та можливими ризиками від її проведення.

Результати засідання круглого столу у вигляді пропозицій та зауважень, висловлених під час заходу та після відповідного узагальнення, будуть направлені розробникам конституційних змін у Кабінет Міністрів України та до Верховної Ради.

Повернутись Створено: 13 червня 2014 року, 11:25 Переглядів: 982

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація