21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ігор Кревський взяв участь в обговоренні законопроекту «Про співробітництво територіальних громад» Роздрукувати

У Києві відбувся круглий стіл на тему «Актуальні питання законодавчого регулювання співробітництва територіальних громад», ініційований Комітетом Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування. Під час засідання були обговорені питання організаційно-правових засад співробітництва територіальних громад, принципів, форм, механізмів такого співробітництва; його стимулювання, фінансування та контролю (на основі проекту закону України «Про співробітництво територіальних громад», реєстр. № 4756 від 24.04.2014, поданого Кабінетом Міністрів України).

У зібранні взяли участь народні депутати України, представники органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їхніх провідних асоціацій, неурядових організацій, науковці, експерти.

В ході дискусії учасники круглого столу висловили думку про необхідність прийняття законопроекту в першому читанні, з можливістю його доопрацювання між першим і другим читанням. 

Закон покликаний дати поштовх до посилення спроможності територіальних громад – міст, сіл та селищ – вирішувати питання щодо їхніх потреб. Він передбачає кооперацію фінансових та організаційно-адміністративних ресурсів громад для розв’язання спільних проблем соціально-економічного розвитку – зокрема, реалізації спільних проектів розвитку інфраструктури.

Як повідомив перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, апаратом обласної Ради, за участю голів окремих постійних комісій обласної Ради, проект зазначеного закону був опрацьований ще в березні місяці поточного року.

– Наші зауваження та пропозиції були направлені до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Варто зазначити , що в кінцевому проекті закону, який направлений до Верховної Ради України, всі наші пропозиції і зауваження враховані повністю, – резюмував перший заступник голови обласної Ради.

Повернутись Створено: 4 червня 2014 року, 16:58 Переглядів: 715

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація