26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ігор Кревський взяв участь в обговоренні законопроекту «Про співробітництво територіальних громад» Роздрукувати

У Києві відбувся круглий стіл на тему «Актуальні питання законодавчого регулювання співробітництва територіальних громад», ініційований Комітетом Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування. Під час засідання були обговорені питання організаційно-правових засад співробітництва територіальних громад, принципів, форм, механізмів такого співробітництва; його стимулювання, фінансування та контролю (на основі проекту закону України «Про співробітництво територіальних громад», реєстр. № 4756 від 24.04.2014, поданого Кабінетом Міністрів України).

У зібранні взяли участь народні депутати України, представники органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їхніх провідних асоціацій, неурядових організацій, науковці, експерти.

В ході дискусії учасники круглого столу висловили думку про необхідність прийняття законопроекту в першому читанні, з можливістю його доопрацювання між першим і другим читанням. 

Закон покликаний дати поштовх до посилення спроможності територіальних громад – міст, сіл та селищ – вирішувати питання щодо їхніх потреб. Він передбачає кооперацію фінансових та організаційно-адміністративних ресурсів громад для розв’язання спільних проблем соціально-економічного розвитку – зокрема, реалізації спільних проектів розвитку інфраструктури.

Як повідомив перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, апаратом обласної Ради, за участю голів окремих постійних комісій обласної Ради, проект зазначеного закону був опрацьований ще в березні місяці поточного року.

– Наші зауваження та пропозиції були направлені до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Варто зазначити , що в кінцевому проекті закону, який направлений до Верховної Ради України, всі наші пропозиції і зауваження враховані повністю, – резюмував перший заступник голови обласної Ради.

Повернутись Створено: 4 червня 2014 року, 16:58 Переглядів: 698

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація