5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Кревський: «Я б радив усім нам готуватися до пониження тиску в наших газопроводах і знаходження альтернативних джерел постачання енергії» Роздрукувати

17 липня у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області відбувся семінар на тему: «Тверде біопаливо: стандартизація і економічна доцільність переходу на генерацію тепла з місцевих видів палива», організований обласною Радою і виконавчою дирекцією Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування для міських, селищних та сільських голів.

У проведенні семінару взяли участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, представники Українського Пелетного Союзу, фахівці обласних структурних підрозділів і галузей, які займаються зазначеною темою.

– Гострота цієї теми в нашій області існувала завжди, але ще більше вона загострилася з прийняттям необґрунтовано високих цін «Газпромом» сусідньої держави, більше того, – повним перекриттям постачання газу в Україну, – підкреслив перший заступник голови обласної Ради, розпочинаючи свій виступ.

Він повідомив, що 8 липня відбулось виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради, під час якого учасники обговорили питання впровадження енергозберігаючих технологій у закладах соціальної сфери і житлово-комунального господарства Вінницької області та відвідали декілька об’єктів, які є наочним прикладом енергозбереження.

Перший заступник голови обласної Ради поінформував, що робота в сфері енергозбереження на Вінниччині здійснюється в рамках «Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010-2015 роки».

– Мета нашого зібрання в цих умовах – продумати разом шляхи мінімізації можливих витрат у зимовий період. Адже, основним споживачем газу в нашій області є населення: на потреби громадян припадає 64%, і лише 20% споживають промислові підприємства. Безперечно, на всі ті оптимістичні прогнози окремих політиків і фахівців, що ми безперешкодно переживемо майбутню зиму, я б радив усім нам готуватися до найгірших її варіантів, до чого також закликає Прем’єр-міністр України, тобто, до пониження тиску в наших газопроводах і знаходження альтернативних джерел постачання енергії, – акцентував увагу присутніх Ігор Кревський.

В рамках семінарських занять відбувся круглий стіл на тему: «Енергоаудит і використання енергоефективних технологій», а також лекційні заняття, під час яких були обговорені такі теми: «Сучасні стандарти на тверде біопаливо і програми сертифікації виробників»; «Техніко-економічне обґрунтування програм переходу на опалення твердим біопаливом: як обрахувати економічну доцільність»; «Техніко-економічне обґрунтування програм переходу на опалення твердим біопаливом: технічні питання і узгодження проектів».

Повернутись Створено: 17 липня 2014 року, 17:39 Переглядів: 905

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація