Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ігор Кревський: «Я б радив усім нам готуватися до пониження тиску в наших газопроводах і знаходження альтернативних джерел постачання енергії» Роздрукувати

17 липня у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області відбувся семінар на тему: «Тверде біопаливо: стандартизація і економічна доцільність переходу на генерацію тепла з місцевих видів палива», організований обласною Радою і виконавчою дирекцією Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування для міських, селищних та сільських голів.

У проведенні семінару взяли участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, представники Українського Пелетного Союзу, фахівці обласних структурних підрозділів і галузей, які займаються зазначеною темою.

– Гострота цієї теми в нашій області існувала завжди, але ще більше вона загострилася з прийняттям необґрунтовано високих цін «Газпромом» сусідньої держави, більше того, – повним перекриттям постачання газу в Україну, – підкреслив перший заступник голови обласної Ради, розпочинаючи свій виступ.

Він повідомив, що 8 липня відбулось виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради, під час якого учасники обговорили питання впровадження енергозберігаючих технологій у закладах соціальної сфери і житлово-комунального господарства Вінницької області та відвідали декілька об’єктів, які є наочним прикладом енергозбереження.

Перший заступник голови обласної Ради поінформував, що робота в сфері енергозбереження на Вінниччині здійснюється в рамках «Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010-2015 роки».

– Мета нашого зібрання в цих умовах – продумати разом шляхи мінімізації можливих витрат у зимовий період. Адже, основним споживачем газу в нашій області є населення: на потреби громадян припадає 64%, і лише 20% споживають промислові підприємства. Безперечно, на всі ті оптимістичні прогнози окремих політиків і фахівців, що ми безперешкодно переживемо майбутню зиму, я б радив усім нам готуватися до найгірших її варіантів, до чого також закликає Прем’єр-міністр України, тобто, до пониження тиску в наших газопроводах і знаходження альтернативних джерел постачання енергії, – акцентував увагу присутніх Ігор Кревський.

В рамках семінарських занять відбувся круглий стіл на тему: «Енергоаудит і використання енергоефективних технологій», а також лекційні заняття, під час яких були обговорені такі теми: «Сучасні стандарти на тверде біопаливо і програми сертифікації виробників»; «Техніко-економічне обґрунтування програм переходу на опалення твердим біопаливом: як обрахувати економічну доцільність»; «Техніко-економічне обґрунтування програм переходу на опалення твердим біопаливом: технічні питання і узгодження проектів».

Повернутись Створено: 17 липня 2014 року, 17:39 Переглядів: 834

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація