Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Ігор Кревський: «За вами – майбутнє нашої економіки» Роздрукувати

28 травня на Європейській площі м. Вінниця відбулась обласна виставка-фестиваль технічної творчості учнів професійно-технічних навчальних закладів «Творча молодь Вінниччини». В урочистому відкритті святкового дійства взяли участь керівники обласної та міської влади, представники Департаменту освіти і науки ОДА, лідери учнівського самоврядування державних професійно-технічних навчальних закладів; учні та вчителі шкіл м. Вінниці, а також Липовецького, Барського, Вінницького, Калинівського, Немирівського та Козятинського районів.

Від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та депутатського корпусу творчу молодь Вінниччини привітав перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

– Ознайомившись із вашими роботами на представлених виставкових майданчиках, я сьогодні щиро вражений, як молоді люди можуть проявляти свою ініціативу та творчий талант. Я радий, що ви є ініціаторами різних новацій і впевнений, що саме за вами, представниками професійно-технічних училищ – майбутнє нашої економіки, – висловив переконання Ігор Кревський, звертаючись із вітальним словом до учасників фестивалю.

У своєму виступі він наголосив, що обласна влада щорічно виділяє кошти на підтримку програм, спрямованих на розвиток талановитої молоді Вінниччини, а також побажав успіхів, натхнення і нових здобутків у творчій майстерності всім юним обдаруванням нашого краю та їхнім наставникам.

Під час проведення фестивалю було представлено кращі учнівські роботи професійно-технічних навчальних закладів області; презентацію навчальних закладів професійно-технічної освіти; майстер-класи за різними робітничими професіями та видами робіт. Зокрема, роботи по металу; будівництво; транспорт і зв’язок; сільське господарство; декоративно-ужиткове мистецтво; сфера послуг; кухарська та кондитерська справа; торгівля; театралізований показ мод.

Для довідки.

Виставка-фестиваль технічної творчості «Творча молодь Вінниччини» проводиться Департаментом освіти і науки з метою популяризації творчих технічних ідей, підтримки талановитих учнів професійно-технічних навчальних закладів, розвитку їх здібностей, активізації творчої діяльності їх наставників, орієнтації школярів та молоді області щодо вибору майбутньої професії.

Цього року у заході взяли участь 31 державний професійно-технічний навчальний заклад області, які дають можливість здобути будь-яку із 150 професій.

Повернутись Створено: 28 травня 2014 року, 16:28 Переглядів: 1510

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація