Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Ігор Кревський: «За вами – майбутнє нашої економіки» Роздрукувати

28 травня на Європейській площі м. Вінниця відбулась обласна виставка-фестиваль технічної творчості учнів професійно-технічних навчальних закладів «Творча молодь Вінниччини». В урочистому відкритті святкового дійства взяли участь керівники обласної та міської влади, представники Департаменту освіти і науки ОДА, лідери учнівського самоврядування державних професійно-технічних навчальних закладів; учні та вчителі шкіл м. Вінниці, а також Липовецького, Барського, Вінницького, Калинівського, Немирівського та Козятинського районів.

Від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та депутатського корпусу творчу молодь Вінниччини привітав перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

– Ознайомившись із вашими роботами на представлених виставкових майданчиках, я сьогодні щиро вражений, як молоді люди можуть проявляти свою ініціативу та творчий талант. Я радий, що ви є ініціаторами різних новацій і впевнений, що саме за вами, представниками професійно-технічних училищ – майбутнє нашої економіки, – висловив переконання Ігор Кревський, звертаючись із вітальним словом до учасників фестивалю.

У своєму виступі він наголосив, що обласна влада щорічно виділяє кошти на підтримку програм, спрямованих на розвиток талановитої молоді Вінниччини, а також побажав успіхів, натхнення і нових здобутків у творчій майстерності всім юним обдаруванням нашого краю та їхнім наставникам.

Під час проведення фестивалю було представлено кращі учнівські роботи професійно-технічних навчальних закладів області; презентацію навчальних закладів професійно-технічної освіти; майстер-класи за різними робітничими професіями та видами робіт. Зокрема, роботи по металу; будівництво; транспорт і зв’язок; сільське господарство; декоративно-ужиткове мистецтво; сфера послуг; кухарська та кондитерська справа; торгівля; театралізований показ мод.

Для довідки.

Виставка-фестиваль технічної творчості «Творча молодь Вінниччини» проводиться Департаментом освіти і науки з метою популяризації творчих технічних ідей, підтримки талановитих учнів професійно-технічних навчальних закладів, розвитку їх здібностей, активізації творчої діяльності їх наставників, орієнтації школярів та молоді області щодо вибору майбутньої професії.

Цього року у заході взяли участь 31 державний професійно-технічний навчальний заклад області, які дають можливість здобути будь-яку із 150 професій.

Повернутись Створено: 28 травня 2014 року, 16:28 Переглядів: 1648

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація