26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ігор Кревський: «За вами – майбутнє нашої економіки» Роздрукувати

28 травня на Європейській площі м. Вінниця відбулась обласна виставка-фестиваль технічної творчості учнів професійно-технічних навчальних закладів «Творча молодь Вінниччини». В урочистому відкритті святкового дійства взяли участь керівники обласної та міської влади, представники Департаменту освіти і науки ОДА, лідери учнівського самоврядування державних професійно-технічних навчальних закладів; учні та вчителі шкіл м. Вінниці, а також Липовецького, Барського, Вінницького, Калинівського, Немирівського та Козятинського районів.

Від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та депутатського корпусу творчу молодь Вінниччини привітав перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

– Ознайомившись із вашими роботами на представлених виставкових майданчиках, я сьогодні щиро вражений, як молоді люди можуть проявляти свою ініціативу та творчий талант. Я радий, що ви є ініціаторами різних новацій і впевнений, що саме за вами, представниками професійно-технічних училищ – майбутнє нашої економіки, – висловив переконання Ігор Кревський, звертаючись із вітальним словом до учасників фестивалю.

У своєму виступі він наголосив, що обласна влада щорічно виділяє кошти на підтримку програм, спрямованих на розвиток талановитої молоді Вінниччини, а також побажав успіхів, натхнення і нових здобутків у творчій майстерності всім юним обдаруванням нашого краю та їхнім наставникам.

Під час проведення фестивалю було представлено кращі учнівські роботи професійно-технічних навчальних закладів області; презентацію навчальних закладів професійно-технічної освіти; майстер-класи за різними робітничими професіями та видами робіт. Зокрема, роботи по металу; будівництво; транспорт і зв’язок; сільське господарство; декоративно-ужиткове мистецтво; сфера послуг; кухарська та кондитерська справа; торгівля; театралізований показ мод.

Для довідки.

Виставка-фестиваль технічної творчості «Творча молодь Вінниччини» проводиться Департаментом освіти і науки з метою популяризації творчих технічних ідей, підтримки талановитих учнів професійно-технічних навчальних закладів, розвитку їх здібностей, активізації творчої діяльності їх наставників, орієнтації школярів та молоді області щодо вибору майбутньої професії.

Цього року у заході взяли участь 31 державний професійно-технічний навчальний заклад області, які дають можливість здобути будь-яку із 150 професій.

Повернутись Створено: 28 травня 2014 року, 16:28 Переглядів: 1397

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація