21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ігор Кревський: «За вами – майбутнє нашої економіки» Роздрукувати

28 травня на Європейській площі м. Вінниця відбулась обласна виставка-фестиваль технічної творчості учнів професійно-технічних навчальних закладів «Творча молодь Вінниччини». В урочистому відкритті святкового дійства взяли участь керівники обласної та міської влади, представники Департаменту освіти і науки ОДА, лідери учнівського самоврядування державних професійно-технічних навчальних закладів; учні та вчителі шкіл м. Вінниці, а також Липовецького, Барського, Вінницького, Калинівського, Немирівського та Козятинського районів.

Від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та депутатського корпусу творчу молодь Вінниччини привітав перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

– Ознайомившись із вашими роботами на представлених виставкових майданчиках, я сьогодні щиро вражений, як молоді люди можуть проявляти свою ініціативу та творчий талант. Я радий, що ви є ініціаторами різних новацій і впевнений, що саме за вами, представниками професійно-технічних училищ – майбутнє нашої економіки, – висловив переконання Ігор Кревський, звертаючись із вітальним словом до учасників фестивалю.

У своєму виступі він наголосив, що обласна влада щорічно виділяє кошти на підтримку програм, спрямованих на розвиток талановитої молоді Вінниччини, а також побажав успіхів, натхнення і нових здобутків у творчій майстерності всім юним обдаруванням нашого краю та їхнім наставникам.

Під час проведення фестивалю було представлено кращі учнівські роботи професійно-технічних навчальних закладів області; презентацію навчальних закладів професійно-технічної освіти; майстер-класи за різними робітничими професіями та видами робіт. Зокрема, роботи по металу; будівництво; транспорт і зв’язок; сільське господарство; декоративно-ужиткове мистецтво; сфера послуг; кухарська та кондитерська справа; торгівля; театралізований показ мод.

Для довідки.

Виставка-фестиваль технічної творчості «Творча молодь Вінниччини» проводиться Департаментом освіти і науки з метою популяризації творчих технічних ідей, підтримки талановитих учнів професійно-технічних навчальних закладів, розвитку їх здібностей, активізації творчої діяльності їх наставників, орієнтації школярів та молоді області щодо вибору майбутньої професії.

Цього року у заході взяли участь 31 державний професійно-технічний навчальний заклад області, які дають можливість здобути будь-яку із 150 професій.

Повернутись Створено: 28 травня 2014 року, 16:28 Переглядів: 1446

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація