03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Кревський здійснив особистий прийом громадян Роздрукувати

10 липня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів черговий особистий прийом громадян. До першого заступника звернулися семеро громадян з питаннями різного характеру.

Так, з Томашпільського району приїхали жителі смт Томашпіль зі скаргою щодо неправомірних, на їхню думку, дій голови районної ради, селищного голови та землевпорядника в питаннях землевпорядкування та інших господарських питаннях територіальної громади. Жителі скаржаться на те, що незаконно оформляються документи на землю, відбираються вже надані земельні ділянки та переоформляються державні акти. Крім того, заявники стверджують, що не виконуються рішення судів з багатьох питань. Також томашпільчани скаржаться на неналежний розгляд заяв, що подаються в Томашпільські районну та селищну ради.

Так само із земельним питанням звернулася до І.Кревського пенсіонерка с.Ординець Погребищенського району, а саме: щодо спірного питання за межі земельної ділянки та оформлення технічної документації для передачі цієї ділянки у приватну власність.

Як свідчить аналіз заяв, пропозицій та скарг, громадянами області порушуються питання різної тематики, але домінуючими все таки є проблеми земельних відносин, зокрема: реалізація права власності на землю, виділення земельних ділянок, вирішення земельних спорів.

Крім вищенаведених питань, у середу вінничани звернулися до 1-го заступника голови з питаннями надання матеріальної допомоги для відновлення будинку (с.Липівка Томашпільський р-н), перерахунку пенсії (м.Вінниця) та інше.

Усі звернення прийняті у відповідності до вимог та впровадженні у роботу.

 

Повернутись Створено: 10 липня 2013 року, 15:54 Переглядів: 1007

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація