Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Ігор Кревський здійснив особистий прийом громадян Роздрукувати

10 липня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів черговий особистий прийом громадян. До першого заступника звернулися семеро громадян з питаннями різного характеру.

Так, з Томашпільського району приїхали жителі смт Томашпіль зі скаргою щодо неправомірних, на їхню думку, дій голови районної ради, селищного голови та землевпорядника в питаннях землевпорядкування та інших господарських питаннях територіальної громади. Жителі скаржаться на те, що незаконно оформляються документи на землю, відбираються вже надані земельні ділянки та переоформляються державні акти. Крім того, заявники стверджують, що не виконуються рішення судів з багатьох питань. Також томашпільчани скаржаться на неналежний розгляд заяв, що подаються в Томашпільські районну та селищну ради.

Так само із земельним питанням звернулася до І.Кревського пенсіонерка с.Ординець Погребищенського району, а саме: щодо спірного питання за межі земельної ділянки та оформлення технічної документації для передачі цієї ділянки у приватну власність.

Як свідчить аналіз заяв, пропозицій та скарг, громадянами області порушуються питання різної тематики, але домінуючими все таки є проблеми земельних відносин, зокрема: реалізація права власності на землю, виділення земельних ділянок, вирішення земельних спорів.

Крім вищенаведених питань, у середу вінничани звернулися до 1-го заступника голови з питаннями надання матеріальної допомоги для відновлення будинку (с.Липівка Томашпільський р-н), перерахунку пенсії (м.Вінниця) та інше.

Усі звернення прийняті у відповідності до вимог та впровадженні у роботу.

 

Повернутись Створено: 10 липня 2013 року, 15:54 Переглядів: 1139

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація