5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Лещенко допоміг Новоселівській школі Роздрукувати

Початок нового навчального року став особливим для учнів Новоселівської школи, що у Немирівському районі. До навчального закладу завітав депутат  обласної Ради, директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП» Ігор Лещенко та Новоселівський сільський голова Зоя Матюша, щоб виконати обіцянку, дану напередодні Дня знань. Тоді, відкриваючи дитячий ігровий майданчик біля сільської школи, Ігор Лещенко пообіцяв, що новоселівські першачки, окрім новеньких парт, невдовзі матимуть у класі нові індивідуальні шафи для одягу, вчительський стіл, книжкову шафу, а головне – ноутбук та плазмовий телевізор, щоб навчання у школі було сучасним та цікавим. Протягом двох тижнів необхідне приладдя було закуплено і подаровано школі.

- Знаю, що ваше підприємство підтримує навчальні заклади у селах сусідніх Тульчинського та Тростянецького районів і приємно, що перші соціальні проекти у Новоселівській громаді спрямовані саме на підростаюче покоління, - сказав подякував Директор Новоселівської школи Юрій Зелінський за такий необхідний для школи подарунок.

Чи не найбільше задоволений оновленням кабінету вчитель молодших класів Петро Паламарчук, до речі, єдиний чоловік у Немирівському районі, який навчає та виховує найменших школярів.

- В такому класі працювати - одне задоволення. Ми і раніше намагалися використовувати сучасні методи навчання на уроках, зокрема, комп’ютер. Але ноутбук доводилось носити з дому, та й на невеликому екрані не дуже зручно діткам дивитись навчальні матеріали. Тепер навчальний процес буде цікавішим, ноутбук завжди під рукою і є можливість демонструвати все на великому екрані телевізора. Думаю, що наш перший клас тепер забезпечений найкраще зі всіх сільських шкіл району, - поділився враженнями класний керівник першого класу.

Ігор Лещенко пообіцяв, що очолюване ним підприємство буде приділяти навчальному закладу увагу, адже сільські діти повинні мати умови для навчання не гірші, ніж їхні однолітки у містах. Все зробити за один раз не вдасться, але поступово, крок за кроком, оновити школу можливо.

- У тих селах, де є наші виробничі потужності, вже звикли, що у школах та садочках я і працівники нашого підприємства - часті гості. Дитячі майданчики встановлюємо, минулого року зробили капітальний ремонт шкільного спортзалу в Заозерному, у Білоусівці відремонтували дах над входом школи, в Оляниці та Великій Стратіївці замінили вікна на енергозберігаючі. До 1 вересня традиційно купуємо нові парти для першачків, допомагаємо спортивним обладнанням, возимо дітей на екскурсії. Тому, якщо ми започаткували партнерство між вашою громадою та нашим підприємством, то і школу в Новоселівці підтримаємо, - зазначив Ігор Лещенко.

Окрім того, що Ігор Васильвич керує потужним підприємством, він є триразовим чемпіоном світу та абсолютним чемпіоном Європи з жиму штанги. Його зустрічі зі школярами на тему «Як стають чемпіонами» здобули чималу популярність серед молоді. Пообіцяв Ігор Лещенко, що і з новоселівськими учнями проведе такий виховний захід.

Від імені громади Новоселівки та Глинського подякувала гостям  сільський голова Зоя Матюша. За її словами, у селах все більше переконуються, що не помилились з вибором інвестора, який демонструє, що не лише вміє розвивати виробництво, але й дбати про місцеві громади.

- Приємно мати справу з людьми, яким не байдужа доля села і його мешканців. Співпраця розпочалась зовсім недавно, а у наших селах для пенсіонерів вже діє соціальний магазин від птахофабрики, встановлено дитячий ігровий майданчик, оновлено і укомплектовано кабінет для першого класу школи, а днями фахівці підприємства відремонтують вхід до місцевого ФАПу та замінять вхідні двері на енергозберігаючі. Тому від імені всієї громади дякую за турботу та підтримку, - сказала сільський голова.

Присутні під час зустрічі погодились, що село може жити та розвиватись, коли є виробництво, коли створюються нові робочі місця, коли інвестор дійсно потужний і відповідальний та інтереси місцевих громад враховує, думку громади поважає і допомагає вирішити наболілі сільські проблеми.

Повернутись Створено: 21 вересня 2017 року, 10:39 Переглядів: 870

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація