Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Ігор Вернигор, Володимир Кістіон та Маріанна Мазуренко набули повноважень депутатів обласної Ради Роздрукувати

26 вересня 39 сесія обласної Ради розпочала свою роботу з хвилини мовчання про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник оголосив, що указом  Президента України № 706 від 18 вересня 2019 року головою Вінницької обласної державної адміністрації призначено Владислава Скальського. Новопризначеного голову адміністрації привітали з призначенням на відповідальну посаду, побажали йому сил, натхнення та плідної праці на благо Вінницької області.

У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: Олег Федорук, начальник штабу ГУНП у Вінницькій області, виконувач обов’язків прокурора Вінницької області Руслан Нікітчин та керівник апарату Вінницького окружного адміністративного суду Сергій Климчук.

Голова Вінницької обласної виборчої комісії Роман Журавель оголосив, що у зв’язку з набуттям повноважень народних депутатів України Лариси Білозір, Геннадія Вацака та Олега Мейдича, достроково припинені їх повноваження як депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання. 4 та 25 вересня відбулися засідання Вінницької обласної виборчої комісії, і прийнято рішення про набуття  повноважень депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання Ігоря Вернигора, Володимира Кістіона, Маріанну Мазуренко. Головуючий на сесії Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Владислав Скальський вручили посвідчення та картки для голосування депутатам обласної Ради 7 скликання.

Після набуттям повноважень депутатів у залі провели перереєстрацію депутатів. Таким чином у роботі сесії беруть участь 67 депутатів обласної Ради з 84 загального складу.

Після був обраний секретаріат. Від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» обрали Маріанну Мазуренко, від «Об’єднання «Самопоміч» Ярослава Хребтія, від «Укропу» Олексія Бородія.

Розпочали сесію з вручення  відзнак. Голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Владислав Скальський за вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурно-освітній розвиток Вінниччини, активну громадську діяльність, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм Почесні грамоти Верховної Ради України вручили Лузькому сільському голові Чечельницького району Василю Голоднюку та начальнику обласного патологоанатомічного бюро Любові Холод.

Грамотою Верховної Ради України нагородили головного лікаря обласного комунального закладу «Вінницький спеціалізований будинок дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки» Надію Андрієвську, начальника комунального підприємства «Ямпільське районне бюро технічної інвентаризації» Зою Кобильняк, директора обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А.Тімірязєва Ларису Сеник.

За вагомий особистий внесок у справу ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС, мужність, самовідданість, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Грамотою Верховної Ради України нагородили члена Вінницької обласної організації «Ветерани Чорнобиля» Михайла Бартащука, члена Вінницької обласної організації «Ветерани Чорнобиля» Володимира  Іваніцького, голову Немирівської районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» В’ячеслава Печака, члена Вінницької обласної організації «Ветерани Чорнобиля» Марину Полякову та член Вінницької міськрайонної «Асоціації жертв Чорнобиля» Павла Савіна.

Крім того голова повідомив про рішення фракції Вінницької територіальної організації Радикальної Партії Олега Ляшка в обласній Раді від 3 вересня 2019 року щодо обрання головою фракції Тараса Кобця; про рішення фракції політичної партії «Всеукраїнське об`єднання «Батьківщина» у Вінницькій обласній Раді від 25 вересня 2019 року щодо обрання головою фракції Людмили Щербаківської; про вихід з фракції політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» у Вінницькій обласній Раді 7 скликання Ірини Колесник.

Після інформування депутатів про роботу Ради в міжсесійний період перед затвердженням порядку слово надали голові обласної державної адміністрації Владиславу Скальському. З питаннями та пропозиціями до голови ОДА звернулись депутати обласної Ради  Жанна Дмитренко, Валерій Скрипченко, Геннадій Мазур, Ярослав Хребтій, Микола Вінничук, Володимир Барцьось, Вадим Соляник, Олег Коров’ячук, Олександр Масленніков, Юрій Яремчук та Людмила Щербаківська.

Після цього депутати перейшли до затвердження порядку. Для розгляду було запропоновано 83 питання, які розглядались на президії. Президія ухвалила рішення:

1) першим питанням порядку денного розглянути об’єднаний проєкт рішення  «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України», який включає в себе два звернення: щодо майбутнього продажу земель та щодо збільшення величини прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати до економічно обґрунтованого рівня.

2) другим питанням порядку денного заслухати  Інформацію начальника Комунального підприємства «Вінницяоблводоканал»  Чернятинського О.Д. щодо можливого відключення від електропостачання вищевказаного підприємства за відповідним повідомленням Акціонерного товариства «Вінницяобленерго» та щодо скиду неочищених стоків підприємства в річку Південний Буг в мікрорайоні «Сабарів».

3) третім питанням розглянути об’єднаний проект рішення обласної Ради «Про питання діяльності закладів охорони здоров’я - об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області». (Зазначений проект рішення перенесено з 14 питання на 3).

4)  проєкт рішення «Про звіт начальника управління фізичної культури та спорту Чернявського С.В.» (№ 50) зняти з порядку денного.

5) за пропозицією депутата обласної Ради Роя Владислава Анатолійовича 18 типових проєктів рішень про звернення депутатів обласної Ради 7 скликання об’єднати в одне, а саме: «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання».

Під час підготовки зазначеного об’єднаного проєкту рішення надійшли звернення від депутатів Крижанівського Олександра Івановича, Соляника Вадима Сергійовича та Скрипченка Валерія Володимировича щодо зняття наступних звернень з розгляду сесії обласної Ради, у зв’язку з втратою їх актуальності, а саме:

- «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради до Верховної Ради України з вимогою негайно прийняти в цілому законопроект виборчого кодексу (Законопроект № 3112-1) та встановити пропорційну виборчу систему з відкритими регіональними списками»;

- «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Президента України, Верховної Ради України щодо підтримки проекту Виборчого кодексу України № 3112-1»;

- «Про звернення до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості підвищення ціни на газ для населення».

Таким чином, до проєкту порядку внесено  66 питань. 

Робота сесії транслюється на офіційному веб-сайті обласної Ради в режимі он-лайн та в режимі аудіо на площу перед приміщенням, а також здійснюється аудіо- та відео трансляція в вестибюлі приміщення.

 

Повернутись Створено: 26 вересня 2019 року, 11:58

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація