Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться за новими пріоритетами

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

І-й Фестиваль польської коляди провели у Вінниці Роздрукувати

14 грудня у Вінниці відбувся І-й Фестиваль польської коляди “Лети, колядко, лети”. Участь в заході взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Владислав Скальський, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович, а також віце-маршалок Сейму Польщі, вищої палати польського парламенту Малгожата Госєвска, Сенатор Республіки Польща Мар’я Коц, Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярцінські та представники Посольства Республіки Польща у Києві.

У вітальному слові Анатолій Олійник побажав усім присутнім напередодні найсвітліших  зимових свят здійснення мрій, мирного неба та казкових подій у житті.

- Хоч святкування Різдва Христового в українців та поляків не збігається у часі, обидва народи мають добре збережену спільну традицію різдвяних коляд, — сказав Анатолій Олійник. - Сьогодні ці пречудові витвори славлення Різдва є невіддільною частиною різдвяно-новорічних свят, звучать у церкві чи костелі, у наших домівках, на сцені, на вулиці.

Польський святвечір у Вінницькому консульському окрузі організований спільно з органами місцевого самоврядування міста Кельце. Таке спільне колядування збирає щороку понад 400 осіб польського походження. Урочисте зібрання відбулося у радісній, родинній атмосфері під звуки польських колядок у виконанні ансамблів з різних куточків консульського округу.

Перед початком концертної програми відбулася дегустація традиційних польських різдвяних страв.

Також в холі Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича було організовано різдвяний благодійний ярмарок. Кошти, що були зібрані — передадуть на лікування онкохворого маленького Мар’яна, хлопчика польського походження з міста Полонного Хмельницької області.

Повернутись Створено: 14 грудня 2019 року, 21:33 Переглядів: 259

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація