9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

І-й Фестиваль польської коляди провели у Вінниці Роздрукувати

14 грудня у Вінниці відбувся І-й Фестиваль польської коляди “Лети, колядко, лети”. Участь в заході взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Владислав Скальський, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович, а також віце-маршалок Сейму Польщі, вищої палати польського парламенту Малгожата Госєвска, Сенатор Республіки Польща Мар’я Коц, Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярцінські та представники Посольства Республіки Польща у Києві.

У вітальному слові Анатолій Олійник побажав усім присутнім напередодні найсвітліших  зимових свят здійснення мрій, мирного неба та казкових подій у житті.

- Хоч святкування Різдва Христового в українців та поляків не збігається у часі, обидва народи мають добре збережену спільну традицію різдвяних коляд, — сказав Анатолій Олійник. - Сьогодні ці пречудові витвори славлення Різдва є невіддільною частиною різдвяно-новорічних свят, звучать у церкві чи костелі, у наших домівках, на сцені, на вулиці.

Польський святвечір у Вінницькому консульському окрузі організований спільно з органами місцевого самоврядування міста Кельце. Таке спільне колядування збирає щороку понад 400 осіб польського походження. Урочисте зібрання відбулося у радісній, родинній атмосфері під звуки польських колядок у виконанні ансамблів з різних куточків консульського округу.

Перед початком концертної програми відбулася дегустація традиційних польських різдвяних страв.

Також в холі Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича було організовано різдвяний благодійний ярмарок. Кошти, що були зібрані — передадуть на лікування онкохворого маленького Мар’яна, хлопчика польського походження з міста Полонного Хмельницької області.

Повернутись Створено: 14 грудня 2019 року, 21:33 Переглядів: 357

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація