Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Іллінеччину відзначили за результати в освіті та культурі Роздрукувати

16 січня про досягнення у господарстві Іллінецького району звітував голова райдержадміністрації Володимир Ящук.

Він зауважив, що у 2013 році всі місцеві бюджети району виконані і заборгованості у бюджетній сфері немає. Із галузей соціально-гуманітарного сектора найбільш ефективно вдалося реалізувати завдання в освіті та культурі. Зокрема, це відзначили керівники профільних управлінь облдержадміністрації .

Так, на ремонт і модернізацію закладів дошкільної та загальної освіти у 2013 році район залучив 3,7 млн. грн., з яких 750 тисяч – позабюджетні. На вирішення освітніх завдань у 2014 році планують використати 3,5 млн. грн. Частина цих коштів піде на відкриття дитячих садків у селах Криштопівка та Володимирівка.

Відтак, за словами директора Департаменту освіти і науки ОДА Ігоря Івасюка, питання охоплення дітей дошкільного віку виховними закладами у сільській місцевості району буде вирішено стовідсотково. Втім, залишаються черги до ДНЗ у самих Іллінцях. Це питання Володимир Ящук зобов’язався вирішувати спільно із міським головою Сергієм Яременком.

За станом справ у культурі район входить в п’ятірку кращих на Вінниччині. Таку оцінку дала Іллінеччині начальник управління культури і туризму ОДА Марія Скрипник. Так, торік, шляхом державно-приватного партнерства, у районі було відремонтовано 19 закладів культури на суму 1,6 млн. грн. (з них 735 тис. грн. – позабюджетні). Завдання сфери культури на 2014 рік – утеплення та обігрів сільських клубів.

Нагадаємо, голови райдержадміністрацій протягом 2013 року виконували доручення голови обласної державної адміністрації у 10-ти напрямах соціально-економічного розвитку територій – охорона здоров’я, освіта, агропромисловий комплекс, будівництво, соціальна політика, податкова система, житлово-комунальне господарство, культура, питання укладання соціальних угод та облаштування центрів надання адміністративних послуг.

У 2014 році список доповнено трьома новими напрямами – будівництво та ремонт доріг комунальної власності, будівництво і ремонт водогонів, відновлення та модернізація спортивних об’єктів

 

Повернутись Створено: 17 січня 2014 року, 12:56 Переглядів: 1130

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація