Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Іллінецька громада об‘єдналася за 100 днів Роздрукувати

Перебуваючи з робочим візитом в м. Іллінці голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій ознайомилися із роботою Іллінецького центру надання адміністративних послуг, міськоъ ради та громадської приймальні районного управління праці та соціального захисту населення. Також ЦНАП та «прозорий офіс» відвідали перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, депутати обласної Ради Григорій Зозуля, Дмитро Чаленко, Геннадій Мазур, голови райрад та райдержадміністрацій області, керівники  обласних департаментів, управлінь, установ та організацій. 

Про роботу центру гостям розповів  начальник відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації Євген Шмигора.

  -  З початку 2016 року Центром надано 2262 послуги, - розповідає Євген Петрович. - За місяць в середньому надається 702 послуги: відділу Держгеокадастру в Іллінецькому районі - 487, сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства  - 15, реєстрація речових прав на нерухоме майно – 130 та реєстрація  фізичних (ФОП) та юридичних осіб – 70.

Приміщення Центру поділяється на відкриту та закриту частини. У відкритій частині здійснюється прийом, консультування, інформування та обслуговування працівниками Центру. Сектор інформування та очікування обладнаний  автоматизованою системою керування чергою. Закрита частина призначена виключно для опрацювання документів, пошти, надання консультацій з використанням телефонного зв’язку, а також збереження документів, справ, журналів обліку та реєстрації. Очільники області заявили, що саме такий формат роботи з населенням повинен бути пріоритетним для органів виконавчої влади на місцях.

Досвідом щодо створення об’єднання територіальних громад з керівниками регіону поділилися голова міської ради Володимир Ящук та голова райдержадміністрації Андрій Лисак. 

Відтак, Іллінецький міський голова Володимир Миколайович розповів, що процедуру об’єднання громад вони здійснили протягом 100 днів з дотриманням усіх процедур, передбачених законодавством.

- 31 травня 2016 року утворена  Іллінецька міська  об’єднана  територіальна громада, - повідомляє Володимир Миколайович. - Рішення про об’єднання прийняті у таких територіальних громадах: Василівська громада - 480 жителів, Жаданівська  громада -1459 жителів, Жорницька громада - 882 жителів, Красненьківська громада - 874 жителів, Павлівська  громада - 820 жителів, Хринівська громада – 882 жителів, Якубівська  громада  - 686 жителів.

Постановою Центральної виборчої комісії від 17.06.2016 №217   у Іллінцях призначено вибори депутатів  та  міського голови  на 28 серпня 2016 року.

 

Повернутись Створено: 21 липня 2016 року, 18:18 Переглядів: 1693

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація