15 липня, о 10.00 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Іллінецька громада об‘єдналася за 100 днів Роздрукувати

Перебуваючи з робочим візитом в м. Іллінці голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій ознайомилися із роботою Іллінецького центру надання адміністративних послуг, міськоъ ради та громадської приймальні районного управління праці та соціального захисту населення. Також ЦНАП та «прозорий офіс» відвідали перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, депутати обласної Ради Григорій Зозуля, Дмитро Чаленко, Геннадій Мазур, голови райрад та райдержадміністрацій області, керівники  обласних департаментів, управлінь, установ та організацій. 

Про роботу центру гостям розповів  начальник відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації Євген Шмигора.

  -  З початку 2016 року Центром надано 2262 послуги, - розповідає Євген Петрович. - За місяць в середньому надається 702 послуги: відділу Держгеокадастру в Іллінецькому районі - 487, сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства  - 15, реєстрація речових прав на нерухоме майно – 130 та реєстрація  фізичних (ФОП) та юридичних осіб – 70.

Приміщення Центру поділяється на відкриту та закриту частини. У відкритій частині здійснюється прийом, консультування, інформування та обслуговування працівниками Центру. Сектор інформування та очікування обладнаний  автоматизованою системою керування чергою. Закрита частина призначена виключно для опрацювання документів, пошти, надання консультацій з використанням телефонного зв’язку, а також збереження документів, справ, журналів обліку та реєстрації. Очільники області заявили, що саме такий формат роботи з населенням повинен бути пріоритетним для органів виконавчої влади на місцях.

Досвідом щодо створення об’єднання територіальних громад з керівниками регіону поділилися голова міської ради Володимир Ящук та голова райдержадміністрації Андрій Лисак. 

Відтак, Іллінецький міський голова Володимир Миколайович розповів, що процедуру об’єднання громад вони здійснили протягом 100 днів з дотриманням усіх процедур, передбачених законодавством.

- 31 травня 2016 року утворена  Іллінецька міська  об’єднана  територіальна громада, - повідомляє Володимир Миколайович. - Рішення про об’єднання прийняті у таких територіальних громадах: Василівська громада - 480 жителів, Жаданівська  громада -1459 жителів, Жорницька громада - 882 жителів, Красненьківська громада - 874 жителів, Павлівська  громада - 820 жителів, Хринівська громада – 882 жителів, Якубівська  громада  - 686 жителів.

Постановою Центральної виборчої комісії від 17.06.2016 №217   у Іллінцях призначено вибори депутатів  та  міського голови  на 28 серпня 2016 року.

 

Повернутись Створено: 21 липня 2016 року, 18:18 Переглядів: 2138

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація