13 грудня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Іллінецька громада об‘єдналася за 100 днів Роздрукувати

Перебуваючи з робочим візитом в м. Іллінці голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій ознайомилися із роботою Іллінецького центру надання адміністративних послуг, міськоъ ради та громадської приймальні районного управління праці та соціального захисту населення. Також ЦНАП та «прозорий офіс» відвідали перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, депутати обласної Ради Григорій Зозуля, Дмитро Чаленко, Геннадій Мазур, голови райрад та райдержадміністрацій області, керівники  обласних департаментів, управлінь, установ та організацій. 

Про роботу центру гостям розповів  начальник відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації Євген Шмигора.

  -  З початку 2016 року Центром надано 2262 послуги, - розповідає Євген Петрович. - За місяць в середньому надається 702 послуги: відділу Держгеокадастру в Іллінецькому районі - 487, сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства  - 15, реєстрація речових прав на нерухоме майно – 130 та реєстрація  фізичних (ФОП) та юридичних осіб – 70.

Приміщення Центру поділяється на відкриту та закриту частини. У відкритій частині здійснюється прийом, консультування, інформування та обслуговування працівниками Центру. Сектор інформування та очікування обладнаний  автоматизованою системою керування чергою. Закрита частина призначена виключно для опрацювання документів, пошти, надання консультацій з використанням телефонного зв’язку, а також збереження документів, справ, журналів обліку та реєстрації. Очільники області заявили, що саме такий формат роботи з населенням повинен бути пріоритетним для органів виконавчої влади на місцях.

Досвідом щодо створення об’єднання територіальних громад з керівниками регіону поділилися голова міської ради Володимир Ящук та голова райдержадміністрації Андрій Лисак. 

Відтак, Іллінецький міський голова Володимир Миколайович розповів, що процедуру об’єднання громад вони здійснили протягом 100 днів з дотриманням усіх процедур, передбачених законодавством.

- 31 травня 2016 року утворена  Іллінецька міська  об’єднана  територіальна громада, - повідомляє Володимир Миколайович. - Рішення про об’єднання прийняті у таких територіальних громадах: Василівська громада - 480 жителів, Жаданівська  громада -1459 жителів, Жорницька громада - 882 жителів, Красненьківська громада - 874 жителів, Павлівська  громада - 820 жителів, Хринівська громада – 882 жителів, Якубівська  громада  - 686 жителів.

Постановою Центральної виборчої комісії від 17.06.2016 №217   у Іллінцях призначено вибори депутатів  та  міського голови  на 28 серпня 2016 року.

 

Повернутись Створено: 21 липня 2016 року, 18:18 Переглядів: 1859

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація