6 серпня, о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) з відеотрансляцією на сайті відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення  

                                                                                                                        

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Іллінецька ОТГ поділилася досвідом із делегацією Хмельниччини Роздрукувати

23 червня керівники обласної Ради та делегація Хмельницької області відвідали Іллінецьку міську об’єднану територіальну громаду. Гостей привітали Іллінецький міський голова Володимир Ящук і творчий колектив Іллінецького державного аграрного коледжу.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник подякував за теплий прийом і повідомив, що в жовтні 2017 року делегація самоврядців Вінниччини у складі керівництва обласної Ради, голів районних рад, об’єднаних територіальних громад і депутатів побувала на Хмельниччині та ознайомилася з досвідом роботи ОТГ.

– Ми сьогодні також маємо досвід, й Іллінеччина, на мій погляд, є класичним варіантом утворення об’єднаних територіальних громад. Сподіваюся, що нашим хмельницьким колегам буде цікаво і нинішня зустріч буде  результативною, – зазначив Анатолій Дмитрович.

Також він вручив Почесну грамоту облдержадміністрації та обласної Ради за вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування й підтримку добровільного об’єднання територіальних громад Іллінецькому міському голові Володимиру Ящуку

Під час презентації Іллінецької ОТГ Володимир Миколайович поінформував, що територія Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади – 402,935 кв км, включає 24 населених пунктів, у яких проживає 20 603 осіб. Міське населення складає 12335 осіб (60%), сільське  – 8 268 осіб (40%).

Річний план доходів у 2017 році складав 134 млн грн, в тому числі, власні надходження – 74 млн грн, офіційні трансферти – 60 млн грн.

Бюджет Іллінецької ОТГ в загальній структурі доходів району складає 73771 грн, Дашівської ОТГ – 18286 грн, Іллінецького району – 30242 грн.

Загальна сума видатків 2017 року складала 140,9 млн грн, в тому числі, освітня субвенція – в сумі 26,8 млн грн, медична – 14 млн грн та додаткова дотація – 6,5 млн грн.

Найбільше видатків здійснюється в галузі освіти – 61,8 млн грн, видатки медицини склали 19,8 млн грн, житлово-комунального господарства – 20,1 млн грн.

Завершено будівництво міні-футбольного поля зі штучним покриттям на базі стадіону Іллінецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2» Іллінецької міської ради. Кошторисна вартість об’єкта – 1450,921 тис. грн (50% – 725,461 тис. грн. з бюджетної програми КПКВ 2751320 (50% – 725,460 тис. грн. – місцевий бюджет).

Реалізовуючи програму соціального захисту населення, виплачено одноразову матеріальну допомогу 145 учасникам АТО 435 тис. грн, особам, що потребують матеріальної допомоги, на ліквідацію пожежі та на поховання – 259 тис. грн., на утримання осіб в соціальному закладі геріатричного типу «Віфанія» - 184 тис. грн. Загальна сума витрат – 878 тис. грн.

Після завершення презентації ОТГ учасники семінару оглянули роботи з будівництва сміттєсортувального комплексу. Як зазначив Володимир Миколайович, вартість проекту склала 10 млн. гривень, проектна потужність – 120 куб. метрів переробки за добу. На території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади розміщено 221 контейнер для ТПВ (1 м. куб.), вартістю 212,2 тис. грн.

За словами очільника громади Володимира Ящука, одним із перспективних завдань є нарощування енергопотужності громади, зокрема, реалізація спільного інвестиційного проекту з установки сонячних електростанцій потужністю 70 мегават. А ще у планах на 2018 рік –капітальний ремонт дорожнього покриття окремих вулиць; реконструкція водонасосної станції КП «Іллінціводоканал»; будівництво водогонів, бігових доріжок зі штучним покриттям на базі стадіону «Колос» дитячо-юнацької спортивної школи; буівництво мереж вуличного освітлення в селах; будівництво контейнерних майданчиків для ТПВ; завершення будівництва сміттєсортувального комплексу; будівництво сонячної електростанції в місті Іллінці та інші.

Іллінецький міський голова зазначив, що їхній досвід у полі зору всієї України. Відтак, протягом 2017 року їхню громаду відвідали 26 делегацій. 

Повернутись Створено: 25 червня 2018 року, 09:21
Оновлено: 25 червня 2018 року, 09:41
Переглядів: 509

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація