Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Іллінецький та Єдинецький райони домовляються про співпрацю Роздрукувати

Іллінецький район Вінницької області та Єдинецький район Республіки Молдова мають намір укласти угоду про співпрацю. З метою обговорення змісту майбутнього співробітництва, 20 серпня на Вінниччину прибула молдовська делегація. Її очолили голова Єдинецького району Олег Скутару та мер міста Купчінь Іван Онофрійчук.

Дорогою на Іллінеччину гості завітали до Вінницької обласної Ради, аби зустрітися з головою ради, з головою Єврорегіону «Дністер» Сергієм Татусяком. Адже саме в рамках Єврорегіону райони Вінниччини та Молдови укладають угоди про співпрацю (наразі їх є сім).

Під час зустрічі Сергій Татусяк поінформував візитерів про діяльність обласної Ради та Єврорегіону «Дністер». Молдовські колеги особливо зацікавилися, як їхньому району можна брати участь у проектах, адже він не входить в Єврорегіон.

– Єврорегіон «Дністер» відкритий до співпраці з органами самоврядування, територіальними громадами, громадськими організаціями. Ви можете співпрацювати з нашим Координаційним центром у Вінниці, або його підрозділом у Сороках, – повідомив голова.

 

Крім того, С.Татусяк запропонував очільникам Єдинецького району розглянути варіант тристоронньої співпраці, а саме: їхній район, Іллінецький нашої області та польський повіт тих воєводств, з якими контактує Вінниччина.

Олег Скутару та Іван Онофрійчук повідомили, що представники їхнього району братимуть участь в урочистостях з нагоди Дня незалежності на Вінниччині. А угоду з Іллінцями підпишуть вже восени.

 

 

Повернутись Створено: 20 серпня 2013 року, 12:20 Переглядів: 985

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація