Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Іллінецький та Єдинецький райони домовляються про співпрацю Роздрукувати

Іллінецький район Вінницької області та Єдинецький район Республіки Молдова мають намір укласти угоду про співпрацю. З метою обговорення змісту майбутнього співробітництва, 20 серпня на Вінниччину прибула молдовська делегація. Її очолили голова Єдинецького району Олег Скутару та мер міста Купчінь Іван Онофрійчук.

Дорогою на Іллінеччину гості завітали до Вінницької обласної Ради, аби зустрітися з головою ради, з головою Єврорегіону «Дністер» Сергієм Татусяком. Адже саме в рамках Єврорегіону райони Вінниччини та Молдови укладають угоди про співпрацю (наразі їх є сім).

Під час зустрічі Сергій Татусяк поінформував візитерів про діяльність обласної Ради та Єврорегіону «Дністер». Молдовські колеги особливо зацікавилися, як їхньому району можна брати участь у проектах, адже він не входить в Єврорегіон.

– Єврорегіон «Дністер» відкритий до співпраці з органами самоврядування, територіальними громадами, громадськими організаціями. Ви можете співпрацювати з нашим Координаційним центром у Вінниці, або його підрозділом у Сороках, – повідомив голова.

 

Крім того, С.Татусяк запропонував очільникам Єдинецького району розглянути варіант тристоронньої співпраці, а саме: їхній район, Іллінецький нашої області та польський повіт тих воєводств, з якими контактує Вінниччина.

Олег Скутару та Іван Онофрійчук повідомили, що представники їхнього району братимуть участь в урочистостях з нагоди Дня незалежності на Вінниччині. А угоду з Іллінцями підпишуть вже восени.

 

 

Повернутись Створено: 20 серпня 2013 року, 12:20 Переглядів: 924

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація