24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Іменини міста Роздрукувати

На свято Тульчина приїхали зірки радянського футболу

17 вересня голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь в урочистостях з нагоди 404-ї річниці міста Тульчина. Привітати тульчинців приїхали також народний депутат України Віктор Корж, зірки радянського футболу Олег Блохін, Валерій Поркуян, Ігор Бєланов, Олександр Заваров, Володимир Безсонов, Олексій Михайличенко, делегація з молдовського міста-побратима Ніспорени, міські й сільські голови Вінниччини.

Основні урочистості відбулися біля місцевої знаменитості – Палацу Потоцьких. Тут організатори облаштували виставки картин місцевих художників, квіткових композицій «Місто моє – Тульчин», книжково-ілюстративну та фотовиставку «Гордимося земляками-тульчинцям», виставку-продаж посадкового матеріалу квітів, кущів і дерев.
Перед урочистими заходами відбулась ІІІ звітно-виборна конференція районної громадської організації «Тульчинське земляцтво», яку очолює голова правління Вінницької обласної спілки споживчих товариств, депутат обласної Ради Василь Подолян. Він звітував про потужну роботу своєї організації, яка робить вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток району.
Благодійну допомогу батьківщині надає земляк Борис Херсонський, генеральний директор компанії «Асоль» (м.Одеса). Цього разу він подарував тульчинцям спецавтомобіль для роботи комунальних служб. Ще він допомагає продуктами харчування дитячим садкам міста та будинку дитини. За його рахунок було замінено котли в дошкільних установах міста, придбано костюми для всіх дитячих хореографічних колективів міста. Своїй рідній школі з нагоди 80-річчя Борис Херсонський подарував три комплекти меблів в класи та кольоровий плазмовий телевізор. За його безпосередньої участі в Тульчині встановлено автобусні зупинки. Відтак логічно, що прізвище Херсонського Б.М. занесене до «Золотої книги кращих меценатів області». Нині в планах підприємця спорудити на станції Журавлівка Тульчинського району сучасний завод з виготовлення керамічних виробів з інвестиціями у 60 мільйонів євро.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк високо оцінив роботу «Тульчинського земляцтва», назвавши його зразком для діяльності усіх районів Вінниччини.
– Це унікальний формат роботи, який повинен мати логічне продовження в кожному районі. Для мене дуже важливо, що до Тульчина на свято прибули колеги з інших районних центрів. Це свідчить про те, що люди готові об’єднувати зусилля в розбудові своїх територіальних громад, готові напрацьовувати стратегію розвитку Вінниччини. Безсумнівно, у Тульчина є світле майбутнє і серйозні перспективи в розвитку. Велику роль у житті міста відіграє активна позиція міського голови Валерія Весняного, який робить все можливе, щоб Тульчин став дійсно європейським містом.
Народний депутат України Віктор Корж також висловив найкращі побажання на адресу жителів Тульчина. Він повідомив, що має намір наступного року взяти під свій патронат талановитих і здібних дітей із малозабезпечених сімей. Парламентар готовий допомагати їм протягом навчання у Тульчині та сприяти вступу до вищих навчальних закладів України.
– Я буду й надалі підтримувати Вінниччину, особливо у галузях охорони здоров’я, освіти, фізичної культури і спорту, – зауважив В.Корж.
По завершенню конференції відбулась урочиста церемонія відзначення Дня міста, яка продовжилась святковим концертом.
Після того дійство перемістилося на Центральний міський стадіон, де відбувся футбольний матч за участю ветеранів футболу м.Тульчина, клубів «Динамо» з м.Києва і «Чорноморця» з м.Одеси. Високий клас гри показали Ігор Бєланов, Олександр Заваров, Володимир Безсонов, Олексій Михайличенко. На жаль, на поле не вийшли Блохін та Поркуян, втім гра від того була не менш захоплюючою.
Окрім того голова облради Сергій Татусяк та головний тренер збірної України з футболу Олег Блохін провели перемовини щодо можливості відкриття у Вінницькій області комунальної футбольної школи Блохіна-Біланова.
Свій матч, а саме, календарний, зіграли команди «Патріот» з м.Тульчина та «Держслужбовець» з м.Вінниці, в рамках чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги.
На завершення свята відбувся грандіозний феєрверк.

 

Повернутись Створено: 22 вересня 2011 року, 00:00 Переглядів: 988

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація