24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Іменини університету Роздрукувати

Обласна влада привітала «політех» з днем народження

1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський привітав професорсько-викладацький склад та студентів Вінницького національного технічного університету з 51-ю річницею з дня заснування.

20 квітня під час урочистого концерту з нагоди іменин вишу І.Кревський передав вітання колективу і від голови облради Сергія Татусяка.
– Голова обласної Ради просив передати, що у своїх планах і перспективах університет може розраховувати на його особисту підтримку та співпрацю з Вінницькою обласною Радою в цілому, – сказав Ігор Миколайович.
І.Кревський зазначив, що високих результатів у науковій та освітній діяльності вінницький «політех» досяг, завдяки потужній матеріально-технічній базі, якісному науково-педагогічному складу, тісним зв’язкам із виробництвом та співпраці з іноземними партнерами.
Разом з головою облдержадміністрації Миколою Джигою Ігор Кревський вручив викладачам та студентам вишу Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації. А також презентували закладу комп’ютерний комплект.
Також іменинників привітали Вінницький міський голова Володимир Гройсман, начальник управління освіти й науки ОДА Ігор Івасюк, ректор Вінницького національного медичного університету ім.М.Пирогова Василь Мороз та інші представники освітньої галузі Вінниччини.

 

Повернутись Створено: 20 квітня 2011 року, 00:00 Переглядів: 860

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація