6 серпня, о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) з відеотрансляцією на сайті відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення  

                                                                                                                        

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Іменини університету Роздрукувати

Обласна влада привітала «політех» з днем народження

1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський привітав професорсько-викладацький склад та студентів Вінницького національного технічного університету з 51-ю річницею з дня заснування.

20 квітня під час урочистого концерту з нагоди іменин вишу І.Кревський передав вітання колективу і від голови облради Сергія Татусяка.
– Голова обласної Ради просив передати, що у своїх планах і перспективах університет може розраховувати на його особисту підтримку та співпрацю з Вінницькою обласною Радою в цілому, – сказав Ігор Миколайович.
І.Кревський зазначив, що високих результатів у науковій та освітній діяльності вінницький «політех» досяг, завдяки потужній матеріально-технічній базі, якісному науково-педагогічному складу, тісним зв’язкам із виробництвом та співпраці з іноземними партнерами.
Разом з головою облдержадміністрації Миколою Джигою Ігор Кревський вручив викладачам та студентам вишу Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації. А також презентували закладу комп’ютерний комплект.
Також іменинників привітали Вінницький міський голова Володимир Гройсман, начальник управління освіти й науки ОДА Ігор Івасюк, ректор Вінницького національного медичного університету ім.М.Пирогова Василь Мороз та інші представники освітньої галузі Вінниччини.

 

Повернутись Створено: 20 квітня 2011 року, 00:00 Переглядів: 997

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація