Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Іменини університету Роздрукувати

Обласна влада привітала «політех» з днем народження

1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський привітав професорсько-викладацький склад та студентів Вінницького національного технічного університету з 51-ю річницею з дня заснування.

20 квітня під час урочистого концерту з нагоди іменин вишу І.Кревський передав вітання колективу і від голови облради Сергія Татусяка.
– Голова обласної Ради просив передати, що у своїх планах і перспективах університет може розраховувати на його особисту підтримку та співпрацю з Вінницькою обласною Радою в цілому, – сказав Ігор Миколайович.
І.Кревський зазначив, що високих результатів у науковій та освітній діяльності вінницький «політех» досяг, завдяки потужній матеріально-технічній базі, якісному науково-педагогічному складу, тісним зв’язкам із виробництвом та співпраці з іноземними партнерами.
Разом з головою облдержадміністрації Миколою Джигою Ігор Кревський вручив викладачам та студентам вишу Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації. А також презентували закладу комп’ютерний комплект.
Також іменинників привітали Вінницький міський голова Володимир Гройсман, начальник управління освіти й науки ОДА Ігор Івасюк, ректор Вінницького національного медичного університету ім.М.Пирогова Василь Мороз та інші представники освітньої галузі Вінниччини.

 

Повернутись Створено: 20 квітня 2011 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація