Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Іменини університету Роздрукувати

Обласна влада привітала «політех» з днем народження

1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський привітав професорсько-викладацький склад та студентів Вінницького національного технічного університету з 51-ю річницею з дня заснування.

20 квітня під час урочистого концерту з нагоди іменин вишу І.Кревський передав вітання колективу і від голови облради Сергія Татусяка.
– Голова обласної Ради просив передати, що у своїх планах і перспективах університет може розраховувати на його особисту підтримку та співпрацю з Вінницькою обласною Радою в цілому, – сказав Ігор Миколайович.
І.Кревський зазначив, що високих результатів у науковій та освітній діяльності вінницький «політех» досяг, завдяки потужній матеріально-технічній базі, якісному науково-педагогічному складу, тісним зв’язкам із виробництвом та співпраці з іноземними партнерами.
Разом з головою облдержадміністрації Миколою Джигою Ігор Кревський вручив викладачам та студентам вишу Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації. А також презентували закладу комп’ютерний комплект.
Також іменинників привітали Вінницький міський голова Володимир Гройсман, начальник управління освіти й науки ОДА Ігор Івасюк, ректор Вінницького національного медичного університету ім.М.Пирогова Василь Мороз та інші представники освітньої галузі Вінниччини.

 

Повернутись Створено: 20 квітня 2011 року, 00:00 Переглядів: 825

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація