17 липня об 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання президії обласної Ради (з трансляцією на сайті)

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Інформаційні онлайн-зустрічі Асоціації органів місцевого самоврядування проводитимуться щомісячно Роздрукувати

Інформаційну онлайн-зустріч провела Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування із представниками об’єднаних територіальних громад Вінниччини.   Розпочав засідання голова Асоціації голова обласної Ради Анатолій Олійник.

– За пропозицією Асоціації органів місцевого самоврядування ми започатковуємо щомісячні інформаційні зустрічі в режимі онлайн. Це робиться для того, щоб мати певну систему в роботі, тому в перший четвер об одинадцятій годині кожного місяця будемо проводити такі зустрічі,– сказав Анатолій Олійник. – Подібний графік дасть можливість вам планувати свою роботу так, щоб вам було зручно управляти своїм часом та активно долучатися до обговорення питань в онлайн режимі.  

Анатолій Дмитрович зазначив, що на початку цього тижні відбулася розширена зустріч щодо обговорення змін до Конституції України в частині децентралізації.

– Участь в цих публічних консультаціях взяли представники Кабінету Міністрів України, зацікавлені сторони, представники об’єднаних територіальних громад, районів. Багато є важливих питань щодо змін в Конституції України й адміністративно-територіальному устрою, – розповів очільник обласної Ради. – Маю надію, що нам вдасться у Вінницькій області, попри зміни адміністративно-територіального устрою України, зберегти той формат роботи в рамках Асоціації органів місцевого самоврядування.

Зі вступним словом також виступив керівник секретаріату Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк.

Про результати роботи та плани на найближчі місяці роботи Асоціації розповіла завідувачка Центру комунікації, зовнішніх зав’язків, залучення грантових ресурсів Ольга Олійник.

Присутні також були перший заступник керівника секретаріату Володимир Репей та заступник керівника секретаріату Сергій Лановик.

 

Стежте за новинами у Теlegram

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook
 

Повернутись Створено: 5 березня 2020 року, 15:30 Переглядів: 328

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація