Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Інформаційний простір Роздрукувати

У Вінниці створили Раду чиновників-медійників

Відтепер в Україні буде діяти Рада начальників управлінь у справах преси та інформації облдержадміністрацій при голові Держкомтелерадіо. Створення цього об’єднання відбулося 15 квітня у Вінниці під час всеукраїнського семінару «Актуальні питання інформаційної політики держави, розвитку електронних та друкованих засобів масової інформації».


Участь у заході взяли начальники управлінь у справах преси та інформації обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, представники громадських організації та ЗМІ Вінницької області.
Відкрили семінар 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та заступник голови облдержадміністрації Василь Черній. І.Кревський зазначив, що обласна Рада 6-го скликання основним принципом своєї роботи визначила саме поінформованість населення про діяльність органів самоврядування області.
– Голова обласної Ради Сергій Татусяк з перших днів своєї каденції поставив завдання максимальної публічності діяльності ради. Відтак у нас практично всі засідання постійних комісії, президії ОР, не кажучи вже про саму сесію, відбуваються за участю представників ЗМІ, – зауважив Ігор Миколайович.
Він також додав, що на минулій сесії депутати прийняли обласну «Програму забезпечення поінформованості населення та сприяння розвитку інформаційного простору Вінницької області на 2011-2013 рр.», кошторис якої 7 млн. грн. Програмою передбачене проведення щорічних конкурсів, навчальних семінарів для представників ЗМІ, їхні участь у всеукраїнських та міжнародних заходах тощо.
Також перед учасниками семінару виступили голова Державного комітету телебачення та радіомовлення України Юрій Плаксюк, радник Прем’єр-міністра України Анатолій Толстоухов, директор департаменту Головдержслужби України Олександр Баранов, голова Національної спілки журналістів України Ігор Лубченко.
Експерти зосередили особливу увагу на співпраці засобів масової інформації з органами влади, на механізмі створення в країні суспільного мовлення та впровадження цифрового телебачення.
Наступний семінар чиновники-медійники запланували провести у Харкові.

Повернутись Створено: 18 квітня 2011 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація