Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • На підтримку сил оборони з обласного бюджету Вінниччини спрямують понад 75 млн грн

    На засіданні 46 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання протокольного доручення 43 сесії від 25 серпня 2023 року. У ньому йшлося про першочергове спрямування коштів обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України, зокрема тих, що дислокуються на території Вінницької області та виконують завдання в зоні ....

  • Відбулася 46 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    24 листопада Вячеслав Соколовий провів чергову 46 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з росією. Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захис ....

  • Посилення співпраці та партнерства: делегація Вінниччини перебуває у Свєнтокшиському воєводстві

    19-22 листопада з робочою поїздкою у Польщі перебуває делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим. У Кельце відбулася зустріч із маршалеком Анджеєм Бентковскі, головою крайової ради Аркадіушем Бонком та членом воєводської ради Томашем Ямкою. У складі делегації від Вінниччини – депутат обласної Ради, радник гол ....

Інформаційний простір Роздрукувати

У Вінниці створили Раду чиновників-медійників

Відтепер в Україні буде діяти Рада начальників управлінь у справах преси та інформації облдержадміністрацій при голові Держкомтелерадіо. Створення цього об’єднання відбулося 15 квітня у Вінниці під час всеукраїнського семінару «Актуальні питання інформаційної політики держави, розвитку електронних та друкованих засобів масової інформації».


Участь у заході взяли начальники управлінь у справах преси та інформації обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, представники громадських організації та ЗМІ Вінницької області.
Відкрили семінар 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та заступник голови облдержадміністрації Василь Черній. І.Кревський зазначив, що обласна Рада 6-го скликання основним принципом своєї роботи визначила саме поінформованість населення про діяльність органів самоврядування області.
– Голова обласної Ради Сергій Татусяк з перших днів своєї каденції поставив завдання максимальної публічності діяльності ради. Відтак у нас практично всі засідання постійних комісії, президії ОР, не кажучи вже про саму сесію, відбуваються за участю представників ЗМІ, – зауважив Ігор Миколайович.
Він також додав, що на минулій сесії депутати прийняли обласну «Програму забезпечення поінформованості населення та сприяння розвитку інформаційного простору Вінницької області на 2011-2013 рр.», кошторис якої 7 млн. грн. Програмою передбачене проведення щорічних конкурсів, навчальних семінарів для представників ЗМІ, їхні участь у всеукраїнських та міжнародних заходах тощо.
Також перед учасниками семінару виступили голова Державного комітету телебачення та радіомовлення України Юрій Плаксюк, радник Прем’єр-міністра України Анатолій Толстоухов, директор департаменту Головдержслужби України Олександр Баранов, голова Національної спілки журналістів України Ігор Лубченко.
Експерти зосередили особливу увагу на співпраці засобів масової інформації з органами влади, на механізмі створення в країні суспільного мовлення та впровадження цифрового телебачення.
Наступний семінар чиновники-медійники запланували провести у Харкові.

Повернутись Створено: 18 квітня 2011 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація