21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Інформаційний простір Роздрукувати

У Вінниці створили Раду чиновників-медійників

Відтепер в Україні буде діяти Рада начальників управлінь у справах преси та інформації облдержадміністрацій при голові Держкомтелерадіо. Створення цього об’єднання відбулося 15 квітня у Вінниці під час всеукраїнського семінару «Актуальні питання інформаційної політики держави, розвитку електронних та друкованих засобів масової інформації».


Участь у заході взяли начальники управлінь у справах преси та інформації обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, представники громадських організації та ЗМІ Вінницької області.
Відкрили семінар 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та заступник голови облдержадміністрації Василь Черній. І.Кревський зазначив, що обласна Рада 6-го скликання основним принципом своєї роботи визначила саме поінформованість населення про діяльність органів самоврядування області.
– Голова обласної Ради Сергій Татусяк з перших днів своєї каденції поставив завдання максимальної публічності діяльності ради. Відтак у нас практично всі засідання постійних комісії, президії ОР, не кажучи вже про саму сесію, відбуваються за участю представників ЗМІ, – зауважив Ігор Миколайович.
Він також додав, що на минулій сесії депутати прийняли обласну «Програму забезпечення поінформованості населення та сприяння розвитку інформаційного простору Вінницької області на 2011-2013 рр.», кошторис якої 7 млн. грн. Програмою передбачене проведення щорічних конкурсів, навчальних семінарів для представників ЗМІ, їхні участь у всеукраїнських та міжнародних заходах тощо.
Також перед учасниками семінару виступили голова Державного комітету телебачення та радіомовлення України Юрій Плаксюк, радник Прем’єр-міністра України Анатолій Толстоухов, директор департаменту Головдержслужби України Олександр Баранов, голова Національної спілки журналістів України Ігор Лубченко.
Експерти зосередили особливу увагу на співпраці засобів масової інформації з органами влади, на механізмі створення в країні суспільного мовлення та впровадження цифрового телебачення.
Наступний семінар чиновники-медійники запланували провести у Харкові.

Повернутись Створено: 18 квітня 2011 року, 00:00 Переглядів: 841

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація