21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Інформаційний простір Роздрукувати

В області активізували передплату періодики

Сергій Татусяк закликав товаровиробників Вінниччини здійснити передплату районних комунальних газет та обласної газети «Вінниччина» в якості подарунка малозабезпеченим категоріям громадян. Про це голова обласної Ради сказав під час обласної селекторної наради щодо передплати періодичних видань на друге півріччя 2011р. з головами районних рад, міськими головами міст обласного значення, заступниками голів районних державних адміністрацій із соціально-гуманітарних питань, керівниками районних відділень «Укрпошти» та редакторами районних та обласної комунальних газет.
Передплата періодичних друкованих видань на друге півріччя цього року на сьогодні є низькою, а за кілька тижнів завершується остаточно. Вінницька дирекція УДППЗ «Укрпошта» ініціювала дану селекторну нараду з районами з тим, аби активізувати роботу місцевих органів влади, поштових відділень та редакцій видань щодо передплати.
Учасники наради обговорили загальну ситуації з передплати періодики на Вінниччині. На сьогодні вона становить 57% на друге півріччя і за цим показником область займає 16 місце в країні.
Сергій Татусяк закликав керівників районних рад організувати якнайширшу передплату районних комунальних газет, обласної газети «Вінниччина» та державних видань «Голос України» та «Урядовий кур’єр».
– Недопустимо, що ми не можемо забезпечити гідну передплату видань, засновниками яких ми самі є. Що ж до газет Верховної Ради і Кабміну – ми як держслужбовці зобов’язані їх мати на своєму робочому столі, – підкреслив Сергій Пилипович.
Голова облради наголосив, що посилити поінформованість населення про діяльність органів влади в тому числі через друковані ЗМІ на сьогодні особливо важливо, в світлі вступання в силу Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Керівникам районів було доручено протягом трьох тижнів, поки триватиме передплата, забезпечити показники не нижчі попередніх. А також провести агітаційну роботу з місцевими товаровиробниками з тим, аби вони зробили передплату-подарунок малозабезпеченим громадянам.
Наостанок Сергій Татусяк привітав редакторів «районок» з наступаючим професійним святом журналістів та висловив пропозицію частіше спілкуватися з медійниками з нагальних для них питань.

Для довідки: станом на 28.05.11. у Вінницькій області тиражі газет та журналів в порівнянні з аналогічним періодом минулого року відновленні на 57%. Тиражі обласних газет відновлено на 53%, районних – на 43%.
Із 696 сільських рад області передплату на періодичні друковані видання оформили тільки 202, або 29%.
Із 3173 підприємств та організацій передплату оформили 1316, або 41%.

Повернутись Створено: 1 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 920

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація