23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Інформаційний простір Роздрукувати

В області активізували передплату періодики

Сергій Татусяк закликав товаровиробників Вінниччини здійснити передплату районних комунальних газет та обласної газети «Вінниччина» в якості подарунка малозабезпеченим категоріям громадян. Про це голова обласної Ради сказав під час обласної селекторної наради щодо передплати періодичних видань на друге півріччя 2011р. з головами районних рад, міськими головами міст обласного значення, заступниками голів районних державних адміністрацій із соціально-гуманітарних питань, керівниками районних відділень «Укрпошти» та редакторами районних та обласної комунальних газет.
Передплата періодичних друкованих видань на друге півріччя цього року на сьогодні є низькою, а за кілька тижнів завершується остаточно. Вінницька дирекція УДППЗ «Укрпошта» ініціювала дану селекторну нараду з районами з тим, аби активізувати роботу місцевих органів влади, поштових відділень та редакцій видань щодо передплати.
Учасники наради обговорили загальну ситуації з передплати періодики на Вінниччині. На сьогодні вона становить 57% на друге півріччя і за цим показником область займає 16 місце в країні.
Сергій Татусяк закликав керівників районних рад організувати якнайширшу передплату районних комунальних газет, обласної газети «Вінниччина» та державних видань «Голос України» та «Урядовий кур’єр».
– Недопустимо, що ми не можемо забезпечити гідну передплату видань, засновниками яких ми самі є. Що ж до газет Верховної Ради і Кабміну – ми як держслужбовці зобов’язані їх мати на своєму робочому столі, – підкреслив Сергій Пилипович.
Голова облради наголосив, що посилити поінформованість населення про діяльність органів влади в тому числі через друковані ЗМІ на сьогодні особливо важливо, в світлі вступання в силу Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Керівникам районів було доручено протягом трьох тижнів, поки триватиме передплата, забезпечити показники не нижчі попередніх. А також провести агітаційну роботу з місцевими товаровиробниками з тим, аби вони зробили передплату-подарунок малозабезпеченим громадянам.
Наостанок Сергій Татусяк привітав редакторів «районок» з наступаючим професійним святом журналістів та висловив пропозицію частіше спілкуватися з медійниками з нагальних для них питань.

Для довідки: станом на 28.05.11. у Вінницькій області тиражі газет та журналів в порівнянні з аналогічним періодом минулого року відновленні на 57%. Тиражі обласних газет відновлено на 53%, районних – на 43%.
Із 696 сільських рад області передплату на періодичні друковані видання оформили тільки 202, або 29%.
Із 3173 підприємств та організацій передплату оформили 1316, або 41%.

Повернутись Створено: 1 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 887

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація