Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Шановні працівники органів місцевого самоврядування Вінниччини!

    7 грудня в Україні державне свято - День місцевого самоврядування. Його відзначення є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їхнього права брати відповідальність за вирішення нагальних проблем на місцевому рівні. Це традиція вільних громадян, котрі визнають лише виборних людей, яким довіряють і яких над ....

  • Система голосування «РАДА-IV» Київської міської ради унеможливлює «кнопкодавство»

    В рамках обміну досвідом виконавчий апарат Вінницької обласної Ради відвідав Київську міську раду. На чолі з заступником голови обласної Ради Ігорем Хмілем та керуючим справами Тетяною Яременко працівники взяли участь у виїзному навчальному семінарі «Інституційно-правове забезпечення реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади в ....

  • Постійна комісія розглянула нові обласні програми та внесення змін до діючих

    29 листопада відбулось чергове засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура. На розгляд комісії внесено 17 питань, з яких три – нові обласні програми, два – внесення змін до обласних програм, одне – внесення змін до обласного бюджету, вісім питань стосуют ....

Інформація за 2017 рік Роздрукувати

За III квартал 2017 року до обласної Ради надійшло 45 запитів на інформацію в тому числі: 41- запит від громадян, 4- від фізичних осіб та громадських організацій.

З них:

- задоволено – 37 запитів;

- надіслано належним розпорядникам інформації – 8.

 Здебільшого запити надсилаються до обласної Ради електронною поштою.

Запитувачів цікавила інформація про:

- виділення коштів з обласного бюджету на області програми;

- діяльність органів місцевого самоврядування;

- виділення коштів на ремонт комунальних закладів;

- щодо використання коштів депутатського фонду;

- надання стенограм та протоколів пленарних засідань сесій обласної Ради;

- надання копій рішень сесій обласної Ради, обласних програм та інше.

      За всіма запитами, що надійшли до обласної Ради, в III кварталі 2017 року надано відповіді запитувачам у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» строки.

 

Інформація про роботу із зверненнями громадян у

Вінницькій обласній Раді протягом І півріччя 2017 року

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в обласній Раді затверджений та оприлюднений графік особистого прийому громадян головою Вінницької обласної Ради та першим заступником та заступником голови Вінницької обласної Ради.

Протягом І півріччя 2017 року до обласної Ради надійшло 274 звернення. Із них: 226 звернень про надання матеріальної допомоги до керівництва обласної Ради; 11 звернень – повторних, за відповідний період минулого року було 24 повторних звернення. Серед усіх звернень лише 12 скарг. За результатами розгляду: 11 звернень вирішено позитивно, на 145 – дано роз’яснення, 40 звернень надіслані за належністю, частина - не підлягають розгляду, знаходяться на розгляді (на контролі).

Станом на 1 липня 2017 року головою обласної Ради та першим заступником голови обласної Ради проводились особисті прийоми громадян, де розглянуто 55 звернень.

217 звернень надійшли поштою, 4 - через органи влади, 53 - прийнято сектором з організації роботи із зверненнями громадян. Зареєстровано 24 колективних звернення.

Найбільше звернень надійшло від жителів м. Вінниця (103 звернення), Вінницького району (24 звернення), Липовецького та Томашпільського по 15 звернень, Барського - 14.

По 1-2 звернення надійшло від жителів Іллінецького, Літинського, Оратівського, Тростянецького, Чечельницького, Чернівецького, Піщанського та Ямпільського районів.

Серед усіх категорій населення, які зазначили свій соціальний статус, до обласної Ради найчастіше зверталися пенсіонери (75), військовослужбовці (18), в т.ч. учасники бойових дій (8), інваліди першої групи (6).

Аналіз заяв, пропозицій та скарг свідчить, що громадянами області порушуються питання різної тематики, але домінуючими є проблеми соціального захисту (100 звернень), а саме: надання матеріальної допомоги, перерахування пенсії, забезпечення соціальних виплат, субсидій. Відтак, для вирішення питання про надання матеріальної допомоги соціально незахищеним верствам населення протягом І півріччя поточного року із фонду депутатів обласної Ради використано коштів на загальну суму понад 3 млн. грн.

На другому місці аграрні питання та питання земельних відносин (25 звернень), зокрема: виділення земельних ділянок громадянам та учасникам АТО, вирішення земельних спорів та інші.

Досить часто піднімаються питання комунального господарства (21 звернення), а саме: розрахунки за комунальні послуги, водопостачання , газифікація населених пунктів.

12 звернень надійшло з питань житлової політики: поліпшення житлових умов, надання житла громадянам, що мають право на його одержання.

Мешканців області також турбують питання охорони здоров’я (17 звернень), а саме: безкоштовного забезпечення засобами лікування та протезування, діяльності працівників медичних установ, дороговартісне лікування.

Актуальними залишаються питання забезпечення дотримання законності та правопорядку (9 звернень), а саме: скарги на дії працівників правоохоронних органів та інше.

Протягом І півріччя 2017 року до обласної Ради надійшло 13 звернень, що стосуються діяльності органів місцевого самоврядування, зокрема, скарги жителів сіл на правомірність дій та рішень посадових осіб сільських та селищних рад.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року тематика звернень майже не змінилася.

Питання роботи із зверненнями громадян, організації їх особистого прийому є одним із пріоритетних напрямів діяльності Вінницької обласної Ради і знаходиться під постійним контролем керівництва Вінницької обласної Ради. Усі пропозиції, заяви і скарги громадян, які надійшли до обласної Ради, розглянуті згідно з чинним законодавством. За результатами розгляду звернень, громадянам надавались роз’яснення працівниками виконавчого апарату обласної Ради. Діяльність обласної Ради щодо розгляду звернень громадян постійно висвітлюється на офіційному веб-сайті обласної Ради.

Інформація про роботу із зверненнями громадян у

Вінницькій обласній Раді протягом І кварталу 2017 року

 

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в обласній Раді затверджений та оприлюднений графік особистого прийому громадян головою Вінницької обласної Ради та першим заступником та заступником голови Вінницької обласної Ради.

Протягом І кварталу 2017 року до обласної Ради надійшло 87 звернень, що на 225 звернень менше, ніж за відповідний період 2016 року. Також 188 звернень про надання матеріальної допомоги до керівництва обласної Ради. Із них: 7 звернень – повторних, за відповідний період минулого року було 24 повторних звернення. Серед усіх звернень лише 7 скарг. За результатами розгляду: 1 звернення вирішено позитивно, на 23 – дано роз’яснення, 35 звернень надіслані за належністю, не підлягають розгляду, відповідно до чинного законодавства - 4.

Станом на 1 квітня 2017 року головою обласної Ради проведено 1 особистий прийоми громадян, також першим заступником голови обласної Ради проведено 3 особисті прийоми громадян, де розглянуто 7 звернень та 67 звернень про надання матеріальної допомоги.

71 звернення надійшли поштою, 2 - через органи влади, 102 - прийнято сектором з організації роботи із зверненнями громадян.

Зареєстровано 24 колективних звернення (28%), за підписом громадянина - 8628.

Найбільше звернень надійшло від жителів м. Вінниці (39 звернень), Барського та Могилів-Подільського (6 звернень) районів, Вінницького (5 звернень) району.

Не порушено громадянами Гайсинським, Іллінецьким, Оратівським, Мурованокуриловецьким, Томашпільським, Чечельницьким та Чернівецьким районами жодного звернення.

Серед усіх категорій населення, які зазначили свій соціальний статус, до обласної Ради найчастіше зверталися пенсіонери (21), працівники бюджетної сфери (8), учасники бой   ових дій (5).

Аналіз заяв, пропозицій та скарг свідчить, що громадянами області порушуються питання різної тематики, але домінуючими є проблеми соціального захисту (198 звернень), а саме: надання матеріальної допомоги, перерахування пенсії, забезпечення соціальних виплат, субсидії. Відтак, для вирішення питання про надання матеріальної допомоги соціально незахищеним верствам населення протягом І кварталу поточного року із фонду депутатів обласної Ради використано коштів на загальну суму понад 2 млн. грн.

На другому місці аграрні питання та питання земельних відносин (11 звернень), зокрема: реалізація права власності на землю, виділення земельних ділянок громадянам та учасникам АТО, вирішення земельних спорів, пасовища та інші.

Досить часто піднімаються комунального господарства (9 звернення), а саме: неправомірні тарифи, розрахунки за комунальні послуги та житлової політики (6 звернень) - поліпшення житлових умов, надання житла громадянам, що мають право на його одержання.

Мешканців обласного центру та інших міст області також турбують питання охорони здоров’я (6 звернень), а саме: безкоштовного забезпечення засобами лікування та протезування, діяльності працівників медичних установ, дорого вартісне лікування.

Актуальними залишаються питання забезпечення дотримання законності та правопорядку (4 звернення), а саме: скарги на дії працівників правоохоронних органів та інше.

Протягом І кварталу 2017 року до обласної Ради надійшло 5 звернень, що стосуються діяльності органів місцевого самоврядування, зокрема, почастішали скарги жителів сіл на правомірність дій та рішень посадових осіб сільських та селищних рад.

Питання роботи із зверненнями громадян, організації їх особистого прийому є одним із пріоритетних напрямів діяльності Вінницької обласної Ради і знаходиться під постійним контролем керівництва Вінницької обласної Ради. Усі пропозиції, заяви і скарги громадян, які надійшли до обласної Ради, розглянуті згідно з чинним законодавством. За результатами розгляду звернень, громадянам надавались роз’яснення працівниками виконавчого апарату обласної Ради. Діяльність обласної Ради щодо розгляду звернень громадян постійно висвітлюється на офіційному веб-сайті обласної Ради.

 

Сектор по роботі зі зверненнями

громадян загального відділу

 виконавчого апарату обласної Ради

Створено: 4 квітня 2017 року, 15:44
Оновлено: 27 листопада 2017 року, 12:22
Переглядів: 44

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація