26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ініціативна Горбанівська громада співпрацює з депутатом обласної Ради Роздрукувати

Депутат обласної Ради Олександр Масленніков нещодавно відвідав село Горбанівку Вінницького району. Запросила депутата завідувачка Горбанівського сільського будинку культури Людмили Пінчук. Вона розповіла, ще донедавна в сільському клубі не було ніякої апаратури.

– Працювати з дітьми в гуртках чи провести будь-який захід було неможливо, – каже Людмила Пінчук. – Звичайно, ми знаходили вихід, приносили з дому технічні засоби та якось проводили заходи. Зверталась я з проханням про допомогу в придбанні апаратури і до сільської ради, і до районної ради, позаяк, сума необхідна була значна. Справа довго не рухалася з місця. Напередодні минулорічних новорічних свят вирішила спробувати звернутись до Олександра Масленнікова, щоб допоміг з придбанням подарунків для дітей. Набравши його номер телефону, навіть не очікувала, що зможу додзвонитись. Яким же було моє здивування, коли мені відповів Олександр Георгійович та вже за декілька днів солодощі нам доставили.

Горбанівський клуб – єдиний заклад культури на три села. У навколишніх населених пунктах проживає багато молоді та дітей, яким потрібне активне дозвілля.

– У нас багато діток, вони хочуть свята, хочуть спостерігати за своїми друзями на сцені та самі брати участь у концертах, – додає Людмила Пінчук. – Минулого року всі дітки отримали подарунки від Олександра Масленнікова, за що ми йому дуже вдячні. Побачили, що обласний депутат виконує свої обіцянки, вирішили звернутись і щодо придбання апаратури.

– Отримавши звернення від громади села Горбанівки, написав відповідний запит до керівництва району, – зазначив депутат обласної Ради Олександр Масленніков. – Врешті нас почули та виділили кошти у розмірі 70 тисяч гривень з районного бюджету для Горбаніського сільського клубу. Дякую за співпрацю та порозуміння головам Вінницької райдержадміністрації Михайлу Демченку, райради Сергію Сітарському та депутатам, котрі проголосували за це рішення.

– Відтепер у нас є все необхідне: дві колонки, підсилювач, ноутбук, проектор та екран, – розповідає Людмила Пінчук. – Завдяки тому, що вже є апаратура, маємо змогу запросити вчителя з хореографії на заняття, до якого вже записались на заняття 23 дитини. Щотижня проводимо дискотеку для молоді, показуємо мультфільми для малечі, проводимо тематичні заходи.

Повернутись Створено: 14 грудня 2018 року, 15:19 Переглядів: 405

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація