21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ініціативна Горбанівська громада співпрацює з депутатом обласної Ради Роздрукувати

Депутат обласної Ради Олександр Масленніков нещодавно відвідав село Горбанівку Вінницького району. Запросила депутата завідувачка Горбанівського сільського будинку культури Людмили Пінчук. Вона розповіла, ще донедавна в сільському клубі не було ніякої апаратури.

– Працювати з дітьми в гуртках чи провести будь-який захід було неможливо, – каже Людмила Пінчук. – Звичайно, ми знаходили вихід, приносили з дому технічні засоби та якось проводили заходи. Зверталась я з проханням про допомогу в придбанні апаратури і до сільської ради, і до районної ради, позаяк, сума необхідна була значна. Справа довго не рухалася з місця. Напередодні минулорічних новорічних свят вирішила спробувати звернутись до Олександра Масленнікова, щоб допоміг з придбанням подарунків для дітей. Набравши його номер телефону, навіть не очікувала, що зможу додзвонитись. Яким же було моє здивування, коли мені відповів Олександр Георгійович та вже за декілька днів солодощі нам доставили.

Горбанівський клуб – єдиний заклад культури на три села. У навколишніх населених пунктах проживає багато молоді та дітей, яким потрібне активне дозвілля.

– У нас багато діток, вони хочуть свята, хочуть спостерігати за своїми друзями на сцені та самі брати участь у концертах, – додає Людмила Пінчук. – Минулого року всі дітки отримали подарунки від Олександра Масленнікова, за що ми йому дуже вдячні. Побачили, що обласний депутат виконує свої обіцянки, вирішили звернутись і щодо придбання апаратури.

– Отримавши звернення від громади села Горбанівки, написав відповідний запит до керівництва району, – зазначив депутат обласної Ради Олександр Масленніков. – Врешті нас почули та виділили кошти у розмірі 70 тисяч гривень з районного бюджету для Горбаніського сільського клубу. Дякую за співпрацю та порозуміння головам Вінницької райдержадміністрації Михайлу Демченку, райради Сергію Сітарському та депутатам, котрі проголосували за це рішення.

– Відтепер у нас є все необхідне: дві колонки, підсилювач, ноутбук, проектор та екран, – розповідає Людмила Пінчук. – Завдяки тому, що вже є апаратура, маємо змогу запросити вчителя з хореографії на заняття, до якого вже записались на заняття 23 дитини. Щотижня проводимо дискотеку для молоді, показуємо мультфільми для малечі, проводимо тематичні заходи.

Повернутись Створено: 14 грудня 2018 року, 15:19 Переглядів: 436

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація