Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ініціативу депутата обласної Ради щодо заборони вирубки лісу підтримали на постійній комісії Роздрукувати

На постійній комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності підтримали ініціативу депутата Валерій Скрипченка від ВО «Свобода» щодо заборони вирубки лісу на території області. Він  запропонував проект рішення "Про запровадження мораторію на вирубку лісів у межах природно-заповідного фонду Вінницької області".

У цьому проекті пропонується заборонити протягом осінньо-зимового періоду на території об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Вінницької області проведення суцільних рубок усіх видів, у тому числі, суцільних санітарних, лісовідновних рубок реконструкції тощо у деревостанах природного походження, а також стиглих та перестиглих деревостанах штучного походження.

- Я згоден з тим, що з цими тарифами, які зараз запровадили, ліси будуть масово вирубувати, - зауважив Валерій Скрипченко. - В Європі, наприклад, існує практика, коли для вирубки навіть одного дерева збирається комісія, яка вирішує, наскільки доцільно зрубувати це дерево. Можливо, там живуть такі тварини, яким піде на користь хвороба цього дерева. Там розглядають необхідність вирубки в комплексі, з погляду користі для екології. А у нас документи сфальшували, купу дерев вирубали і сказали, що вони хворі. Вінниччина на першому місці в Україні по площі вирубування, яка зараз сягає 5247 гектарів. У той час, як у Закарпатській області, яка лідирує за обсягом вирубаного лісу, площа вирубок займає 2310 гектарів.

Зазначений проект рішення підтримали всі присутні депутати та винесли його на розгляд сесії Вінницької обласної Ради.

Повернутись Створено: 10 жовтня 2016 року, 13:33 Переглядів: 1028

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація