Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Інклюзив Роздрукувати

Вихованці «Променя» стали призерами міської гуморини

У Вінницькому обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінь» відзначали призерів міського конкурсу сатири та гумору «Вінницькі гуморини». На запрошення організаторів до центру завітали представники з управління культури Вінницької міської ради та депутат Вінницької обласної ради Наталія Гетце.

Серед шістдесяти учасників загальноміського конкурсу, в якому брали участь представники загальноосвітніх шкіл, бібліотек, театральних студій та гуртків художнього читання, семеро були особливими – вони представляли реабілітаційний центр «Промінь». Саме цим дітям Наталія Гетце допомагала готуватися до конкурсу.
У п’ятихвилинному виступі діти мали напам’ять прочитати два невеличких гумористичних твори. Кращих визначали у трьох вікових категоріях: молодша від шести до десяти років, старша від одинадцяти до п’ятнадцяти років і серед дорослих від шістнадцяти до двадцяти двох років.
Вихованці «Променя», змагаючись на рівних зі здоровими дітьми, зайняли три призових місця: Вікторія Шевчук – в старшій, Олександр Радзімовський та Юрій Медлярський – в дорослій віковій категорії. Всі вони були відзначені спеціальними дипломами.
– Я дуже рада підтримати цих дітей. І напередодні світлого Великодня мені особисто хочеться влаштувати свято всім дітям. А завдяки гумору та посмішці багато проблем вирішуються легше і вихованці цього закладу уже це розуміють, - поділилася враженнями Наталія Гетце.
Сімнадцять учасників гуморини були нагороджені подяками та отримали у подарунок збірки гумористичних творів, канцтовари, солодощі та призи від депутата облради.
За переможців вінницького конкурсу пораділи їхні ровесники із Харкова. Це діти, які приїхали до центру соціальної реабілітації дітей «Промінь» на лікування, а заодно і привітати вихованців вінницького соціального закладу. Харківчан за активну участь у заході депутат обласної Ради Наталія Гетце привітала подарунками.
Зараз йдуть перемовини про участь кращих юних гумористів Вінниці у травні на всеукраїнському фестивалі імені Павла Глазового у Києві. Наталія Гетце особисто пообіцяла допомогти та підтримати всіх, хто виступатиме на цьому фестивалі. До речі, минулого року двоє наших читців-гумористів стали переможцями цього престижного конкурсу.

 

Повернутись Створено: 17 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1272

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація