Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Іноземні експерти ділилися прикладами найефективніших освітніх практик Роздрукувати

Депутат обласної Ради Ліриса Білозір взяла участь в засіданні круглого столу «Майбутнє української освіти в часи динамічних змін та невизначеності в світі».
До заходу долучилися представники бізнесу, громадських організацій, фахівці, а також засновники та керівники всесвітньовідомих освітніх організацій, які запроваджують передові технології в освітньому процесі.
Серед учасників – головний виконавчий директор Всесвітньої академії мистецтва та науки (World Academy of Art & Science), голова ради Консорціуму світових університетів (World University Consortium), бізнес-автор і засновник «Mira International», фірми-консультанта з управління бізнесом, стратегічного росту і рентабельності в Європі, Північній Америці та Азії, головний редактор журналу у сфері економіки, освіти, міжнародної безпеки та глобального управління «Cadmus Journal», повноправний член Римського клубу Гаррі Джейкобс.

– Головною темою для обговорення стали соціальний та психологічний процес росту і розвитку, та, як це відображається на рівні особистості, організації, нації і світової спільноти, – повідомила на сторінці Фейсбук депутат обласної Ради Лариса Білозір. – Під час заходу експерти ділилися прикладами найефективніших освітніх практик, які готують молодь до майбутніх інноваційних змін і викликів, непередбачених зараз. 
Власник та виконавчий директор Maijers Chains & Innovations BV Вуді Майєрс  розповідав про досвід успішного партнерства: освіту, державу та бізнес, а також зв’язок освіти з регіональним економічним розвитком.

Засновник та виконавчий директор Transnational Education Group, виконавчий директор American Center for a European Ukraine Алекса Чопівська ділилася досвідом щодо втілення найефективніших практик інтегрованих моделей незалежного мислення підприємництва та лідерства. Запросили також на захід освітян з Бершадського, Тростянецького, Гайсинського та Теплицького районів, а також міста Ладижина.

Повернутись Створено: 9 жовтня 2017 року, 14:59 Переглядів: 520

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація