9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Іноземні експерти ділилися прикладами найефективніших освітніх практик Роздрукувати

Депутат обласної Ради Ліриса Білозір взяла участь в засіданні круглого столу «Майбутнє української освіти в часи динамічних змін та невизначеності в світі».
До заходу долучилися представники бізнесу, громадських організацій, фахівці, а також засновники та керівники всесвітньовідомих освітніх організацій, які запроваджують передові технології в освітньому процесі.
Серед учасників – головний виконавчий директор Всесвітньої академії мистецтва та науки (World Academy of Art & Science), голова ради Консорціуму світових університетів (World University Consortium), бізнес-автор і засновник «Mira International», фірми-консультанта з управління бізнесом, стратегічного росту і рентабельності в Європі, Північній Америці та Азії, головний редактор журналу у сфері економіки, освіти, міжнародної безпеки та глобального управління «Cadmus Journal», повноправний член Римського клубу Гаррі Джейкобс.

– Головною темою для обговорення стали соціальний та психологічний процес росту і розвитку, та, як це відображається на рівні особистості, організації, нації і світової спільноти, – повідомила на сторінці Фейсбук депутат обласної Ради Лариса Білозір. – Під час заходу експерти ділилися прикладами найефективніших освітніх практик, які готують молодь до майбутніх інноваційних змін і викликів, непередбачених зараз. 
Власник та виконавчий директор Maijers Chains & Innovations BV Вуді Майєрс  розповідав про досвід успішного партнерства: освіту, державу та бізнес, а також зв’язок освіти з регіональним економічним розвитком.

Засновник та виконавчий директор Transnational Education Group, виконавчий директор American Center for a European Ukraine Алекса Чопівська ділилася досвідом щодо втілення найефективніших практик інтегрованих моделей незалежного мислення підприємництва та лідерства. Запросили також на захід освітян з Бершадського, Тростянецького, Гайсинського та Теплицького районів, а також міста Ладижина.

Повернутись Створено: 9 жовтня 2017 року, 14:59 Переглядів: 665

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація