26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Інтеграція до ЄС Роздрукувати

Пан Тейшейра: «Євросоюз збільшив кошти на проекти в Україні»

Представники дипломатичного корпусу країн Євросоюзу залишилися задоволені тим, як у територіальних громадах Вінницької області впроваджуються проекти, фінансовані цими країнами. Сімнадцять дипломатів на чолі із головою Представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Мануелем Пінту Тейшейрою 18 травня вивчали, як вінничани використовують кошти ЄС. Так, у Селищі Тиврівського району гості знайомилися із реалізацією проекту щодо вуличного освітлення, а у Вінниці – щодо розв’язання проблем мігрантів.

За словами Жозе Мануеля Пінту Тейшейри, посли залишилися задоволені побаченим і почутим.
– Ми бачимо, що в Україні є ефективне використання коштів Євросоюзу, тому ЄС вирішив збільшити фінансування своїх проектів в Україні, – повідомив пан Тейшейра.
Він наголосив, що пріоритетним напрямом у фінансуванні для європейських інституцій залишається підтримка громадського руху та встановлення контактів безпосередньо між громадянами.
З приводу цього голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що влада Вінниччини зі свого боку також просуває міжрегіональне партнерство.
– Політику Євросоюзу щодо співтовариства між нашими народами ми реалізовуємо безпосередньо у територіальних громадах. На сьогодні вже діє понад 200 угод про співпрацю між громадами Вінниччини і країн Європи, – сказав С.Татусяк.
 

 

Голова Представництва Європейського Союзу в Україні одним із чинників успішного розвитку вінницького регіону назвав співпрацю всіх гілок влади і персонально голів обласної ради, міської ради та голови облдержадміністрації.
– В інших область України буває по-іншому. А ця дружба, напевно, – секрет вашого успіху і розвитку краю, – зазначив Жозе Мануель Пінту Тейшейра.
Після дводенного перебування на Вінниччині і участі у Днях Європи, євродипломати наголосили, що будуть рекомендувати іншим послам в Україні обов’язково побувати на Вінниччині.

Довідка: Делегація представників дипломатичного корпусу Євросоюзу перебувала на Вінниччині у складі 17 осіб, з яких 8 – надзвичайні та повноважні посли європейських країн. Всього на Дні Європи до Вінниці прибули 8 іноземних делегацій чисельним складом 50 осіб.

 

 

Повернутись Створено: 21 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 843

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація