Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Інтеграція до ЄС Роздрукувати

Пан Тейшейра: «Євросоюз збільшив кошти на проекти в Україні»

Представники дипломатичного корпусу країн Євросоюзу залишилися задоволені тим, як у територіальних громадах Вінницької області впроваджуються проекти, фінансовані цими країнами. Сімнадцять дипломатів на чолі із головою Представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Мануелем Пінту Тейшейрою 18 травня вивчали, як вінничани використовують кошти ЄС. Так, у Селищі Тиврівського району гості знайомилися із реалізацією проекту щодо вуличного освітлення, а у Вінниці – щодо розв’язання проблем мігрантів.

За словами Жозе Мануеля Пінту Тейшейри, посли залишилися задоволені побаченим і почутим.
– Ми бачимо, що в Україні є ефективне використання коштів Євросоюзу, тому ЄС вирішив збільшити фінансування своїх проектів в Україні, – повідомив пан Тейшейра.
Він наголосив, що пріоритетним напрямом у фінансуванні для європейських інституцій залишається підтримка громадського руху та встановлення контактів безпосередньо між громадянами.
З приводу цього голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що влада Вінниччини зі свого боку також просуває міжрегіональне партнерство.
– Політику Євросоюзу щодо співтовариства між нашими народами ми реалізовуємо безпосередньо у територіальних громадах. На сьогодні вже діє понад 200 угод про співпрацю між громадами Вінниччини і країн Європи, – сказав С.Татусяк.
 

 

Голова Представництва Європейського Союзу в Україні одним із чинників успішного розвитку вінницького регіону назвав співпрацю всіх гілок влади і персонально голів обласної ради, міської ради та голови облдержадміністрації.
– В інших область України буває по-іншому. А ця дружба, напевно, – секрет вашого успіху і розвитку краю, – зазначив Жозе Мануель Пінту Тейшейра.
Після дводенного перебування на Вінниччині і участі у Днях Європи, євродипломати наголосили, що будуть рекомендувати іншим послам в Україні обов’язково побувати на Вінниччині.

Довідка: Делегація представників дипломатичного корпусу Євросоюзу перебувала на Вінниччині у складі 17 осіб, з яких 8 – надзвичайні та повноважні посли європейських країн. Всього на Дні Європи до Вінниці прибули 8 іноземних делегацій чисельним складом 50 осіб.

 

 

Повернутись Створено: 21 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 969

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація