Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Інтеграція до ЄС Роздрукувати

 

Проект ЄС / ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» набирає обертів

19 червня у Вінниці відбулось чергове засідання обласної координаційної ради, на якому розглядалось питання про підбиття підсумків роботи із розвитку громад, що спільно проводять облдержадміністрація, обласна Рада та Проект ЄС / ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ». У роботі засідання взяли участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови ОДА Григорій Дерун, спеціалісти Проекту, начальники профільних управлінь, а також голови РДА, районних та сільських рад, представники громадських організацій.

- Останніми роками Вінниччина наочно демонструє процеси інтеграції до європейських країн. Підтвердженням цього є покращення інвестиційного клімату та підписання угод про співпрацю з іншими регіонами як України, так і Європейського Союзу - підкреслив Ігор Кревський, відкриваючи засідання. – Успішна євроінтеграція області неможлива без ініціативи місцевих громад. Аби пробудити активність громадськості та органів місцевого самоврядування і спонукати їх до пошуку ефективних шляхів вирішення проблем територіальних громад, потрібна мотивація для спільних дій. Такий стимулюючий імпульс закладений у Проекті ЄС/ПРООН, який фінансується Європейським Союзом та співфінансується і впроваджується Програмою розвитку ООН – наголосив І Кревський.
Практичний досвід, набутий під час Проекту, в майбутньому стане основою для реалізації більш масштабних проектів саме за участю всіх жителів громад,- переконаний перший заступник голови обласної Ради. За його словами, завдяки даному Проекту на покращення різноманітних соціально-економічних потреб протягом впровадження першого його етапу було виділено по 80 тис. грн. для 41 територіальної громади із восьми районів нашої області. Загалом, фінансовий фонд Проекту по Україні складає понад 17 млн. євро. Квота для Вінницької області становить 240 тис. доларів.
У другій фазі реалізації Проекту візьмуть участь 30 громад із Жмеринського, Хмельницького, Бершадського, Томашпільського, Теплицького та Чернівецького районів. Немирівський та Шаргородський - відібрані як райони з впровадження реплікації (відтворення методології Проекту). У 24 громадах пройшли перші діалоги з мешканцями, на яких було прийнято рішення про створення громадських організацій для участі у Проекті. У 21 громаді такі організації вже створено і зараз триває активна робота щодо підготовки проектно-кошторисної документації. Також розроблено і подано 3 мікропроектні пропозиції, які направлені на розгляд комісії в Центральний офіс для розгляду і затвердження до впровадження.
Другий етап Проекту діятиме до червня 2015 року і передбачає створення передумов для довгострокового соціального та економічного розвитку на місцевому рівні шляхом посилення місцевого самоврядування та реалізації ініціатив громад на усій території нашої держави.

Повернутись Створено: 20 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 831

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація