23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Інтеграція до ЄС Роздрукувати

 

Проект ЄС / ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» набирає обертів

19 червня у Вінниці відбулось чергове засідання обласної координаційної ради, на якому розглядалось питання про підбиття підсумків роботи із розвитку громад, що спільно проводять облдержадміністрація, обласна Рада та Проект ЄС / ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ». У роботі засідання взяли участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови ОДА Григорій Дерун, спеціалісти Проекту, начальники профільних управлінь, а також голови РДА, районних та сільських рад, представники громадських організацій.

- Останніми роками Вінниччина наочно демонструє процеси інтеграції до європейських країн. Підтвердженням цього є покращення інвестиційного клімату та підписання угод про співпрацю з іншими регіонами як України, так і Європейського Союзу - підкреслив Ігор Кревський, відкриваючи засідання. – Успішна євроінтеграція області неможлива без ініціативи місцевих громад. Аби пробудити активність громадськості та органів місцевого самоврядування і спонукати їх до пошуку ефективних шляхів вирішення проблем територіальних громад, потрібна мотивація для спільних дій. Такий стимулюючий імпульс закладений у Проекті ЄС/ПРООН, який фінансується Європейським Союзом та співфінансується і впроваджується Програмою розвитку ООН – наголосив І Кревський.
Практичний досвід, набутий під час Проекту, в майбутньому стане основою для реалізації більш масштабних проектів саме за участю всіх жителів громад,- переконаний перший заступник голови обласної Ради. За його словами, завдяки даному Проекту на покращення різноманітних соціально-економічних потреб протягом впровадження першого його етапу було виділено по 80 тис. грн. для 41 територіальної громади із восьми районів нашої області. Загалом, фінансовий фонд Проекту по Україні складає понад 17 млн. євро. Квота для Вінницької області становить 240 тис. доларів.
У другій фазі реалізації Проекту візьмуть участь 30 громад із Жмеринського, Хмельницького, Бершадського, Томашпільського, Теплицького та Чернівецького районів. Немирівський та Шаргородський - відібрані як райони з впровадження реплікації (відтворення методології Проекту). У 24 громадах пройшли перші діалоги з мешканцями, на яких було прийнято рішення про створення громадських організацій для участі у Проекті. У 21 громаді такі організації вже створено і зараз триває активна робота щодо підготовки проектно-кошторисної документації. Також розроблено і подано 3 мікропроектні пропозиції, які направлені на розгляд комісії в Центральний офіс для розгляду і затвердження до впровадження.
Другий етап Проекту діятиме до червня 2015 року і передбачає створення передумов для довгострокового соціального та економічного розвитку на місцевому рівні шляхом посилення місцевого самоврядування та реалізації ініціатив громад на усій території нашої держави.

Повернутись Створено: 20 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 800

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація