Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Інтеграція з Європою триває Роздрукувати

6 вересня, голова Яського повітової Ради Крістіан Адомніцей взяв участь у підписанні договорів про співпрацю між 4 комунами Ясського повіту (Румунія) і 7 територіальними громадами Вінницької та Дніпропетровської областей (Україна ).

-Ці договори - продовження домовленостей про співпрацю з Вінницькою областю . Це конкретні результати нашої роботи , яка відбулася під час двох великих заходів: Економічного форуму Єврорегіону „Сірет -Прут – Ністру”, який відбувся в середині липня поточного року в Ясах та Форуму, який пройшов наприкінці серпня в м. Унгени , Республіка Молдова,  - зазначив К. Адомніцей .

-Ми перейшли від формальних зустрічей на стадію реалізації конкретних справ. Завдяки цим договорам та проекту „Трансагрополіс”, Яси стають справжніми воротами на Захід для областей з України та Республіки Молдова, - підкреслив голова Яської ради.

 Довідка :

Договори підписані 6 вересня 2013 :

- Комуна Белцаць із селом Вила, Томашпільського району, Вінницької області та селом Чапаєвськ, Широківського району, Дніпропетровської області;

- Комуна Міроняса із селом Гнатків, Томашпільського району, Вінницької області та селом Олександрівка, Широківського району, Дніпропетровської області;

- Комуна Редуканень з смт Томашпіль, Томашпільського району, Вінницької області та містом Шроке, Широківського району, Дніпропетровської області.

- Комуна Комарна із селом Липівка, Томашпільського району, Вінницької області.

Повернутись Створено: 10 вересня 2013 року, 12:02 Переглядів: 1217

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація