Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Інтегроване керування кордонами обговорили на високому рівні Роздрукувати

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський взяв участь у міжнародній конференції «Інтегроване керування кордоном: теорія і практика». Захід проходив 21-22 травня у м. Хмельницькому на базі Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького.

У зібранні взяли участь представники європейських структур (FRONTEX, ОБСЄ, ICMPD), Міжнародної організації з міграції, Керування Верховного комісара ООН у справах біженців, а також органів державної влади України, прикордонних відомств країн-членів ЄС і суміжних держав, учені науково-дослідних установ, науково-педагогічний персонал вищих навчальних закладів України.

Організаторами конференції виступили Державна прикордонна служба України (ГПСУ) і EUBAM.

- Динаміка процесів, що відбуваються в прикордонній сфері, демонструє необхідність таких заходів, оскільки саме тут ми можемо обговорити питання розвитку теорії і практики забезпечення прикордонної безпеки, висловити свої думки і погляди щодо подальшої реалізації Концепції інтегрованого керування гкордонами, окреслити коло питань, що існують на сьогоднішній день і визначити шляхи їх вирішення, - заявив у своєму вступному слові голова ГПСУ Микола Литвин.

– Протягом семи років EUBAM, за підтримки ЄС, допомагає своїм партнерам Молдові й Україні в утвердженні стандартів і практик ЄС, заснованих на концепції інтегрованого керування кордонами. З тих пір як Кабінет Міністрів затвердив концепції інтегрованого керування кордонами в 2010 році і план їхньої реалізації в 2011 році, ми концентруємо наші можливості на реалізації важливих частин даного документа: сприяння міжвідомчому, внутрішньовідомчому і міжнародному співробітництву між зацікавленими сторонами для досягнення стійкого розвитку прикордонної служби України, – наголосив  голова Місії EUBAM Удо Буркхолдер.

Дводенна конференція зібрала більше 300 учасників із 16 країн, а також міжнародних організацій. Учасники заходу поділилися передовим досвідом у сфері інтегрованого керування кордоном, а також ознайомилися з навчально-технічною базою Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького. 

Повернутись Створено: 23 травня 2013 року, 12:43 Переглядів: 912

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація