9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Інтегроване керування кордонами обговорили на високому рівні Роздрукувати

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський взяв участь у міжнародній конференції «Інтегроване керування кордоном: теорія і практика». Захід проходив 21-22 травня у м. Хмельницькому на базі Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького.

У зібранні взяли участь представники європейських структур (FRONTEX, ОБСЄ, ICMPD), Міжнародної організації з міграції, Керування Верховного комісара ООН у справах біженців, а також органів державної влади України, прикордонних відомств країн-членів ЄС і суміжних держав, учені науково-дослідних установ, науково-педагогічний персонал вищих навчальних закладів України.

Організаторами конференції виступили Державна прикордонна служба України (ГПСУ) і EUBAM.

- Динаміка процесів, що відбуваються в прикордонній сфері, демонструє необхідність таких заходів, оскільки саме тут ми можемо обговорити питання розвитку теорії і практики забезпечення прикордонної безпеки, висловити свої думки і погляди щодо подальшої реалізації Концепції інтегрованого керування гкордонами, окреслити коло питань, що існують на сьогоднішній день і визначити шляхи їх вирішення, - заявив у своєму вступному слові голова ГПСУ Микола Литвин.

– Протягом семи років EUBAM, за підтримки ЄС, допомагає своїм партнерам Молдові й Україні в утвердженні стандартів і практик ЄС, заснованих на концепції інтегрованого керування кордонами. З тих пір як Кабінет Міністрів затвердив концепції інтегрованого керування кордонами в 2010 році і план їхньої реалізації в 2011 році, ми концентруємо наші можливості на реалізації важливих частин даного документа: сприяння міжвідомчому, внутрішньовідомчому і міжнародному співробітництву між зацікавленими сторонами для досягнення стійкого розвитку прикордонної служби України, – наголосив  голова Місії EUBAM Удо Буркхолдер.

Дводенна конференція зібрала більше 300 учасників із 16 країн, а також міжнародних організацій. Учасники заходу поділилися передовим досвідом у сфері інтегрованого керування кордоном, а також ознайомилися з навчально-технічною базою Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького. 

Повернутись Створено: 23 травня 2013 року, 12:43 Переглядів: 959

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація