21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Інвестиції та активна громада – велика сила для розвитку села Роздрукувати

У Василівці Тульчинського району є єдина в районі початкова школа, і жителі села хочуть її зберегти, тому й докладають всіх зусиль, щоб підтримати осередок знань. Вже на другий день після Покрови гуртом вийшли на толоку.

Один з ініціаторів заходу – місцевий активіст, депутат Тульчинської районної ради Василь Марцинюк, каже, що навіть прохолодна погода не злякала людей, адже є велике бажання зробити більше корисних справ на благо рідного села.

– Є давня українська традиція – толока. От і ми вирішили її відродити. Це –коли громада збирається разом на якусь спільну добру справу. У Василівці після початку співпраці з птахофабрикою життя закипіло: водогін будується, бібліомайданчик створили, дитячий майданчик відкрили. Інвестиції та активна громада – то велика сила для розвитку села. Це і є приклад справжнього місцевого самоврядування без бюрократії та перешкод, – розповів активіст.

До 1 вересня коштами ВП «Птахофабрика» Вінницький бройлер» ПАТ «МХП» до школи були придбані нові меблі для двох класних кімнат, а також профінансовано закупівлю будівельних матеріалів для нового шкільного паркану. Тепер до справи взялися самі селяни. Дружно вийшли на толоку, демонтували старий паркан та встановили новий. Птахофабрика надала фарбу і днями новий паркан пофарбують у кольори українського прапора.

Місцеві кажуть, що тепер не потрібно нікого переконувати в тому, що партнерство з інвестором приносить добрі плоди. Адже, коли бачиш такі гарні перетворення в селі, то і самому осторонь залишатися не хочеться.

Депутат обласної Ради, директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП» Ігор Лещенко, дізнавшись про таку ініціативу василівської громади, сказав, що у діях василівчан бачить взірець для інших місцевих громад.

– Ми так багато говоримо сьогодні на всіх рівнях, вишукуємо рецепти відродження українського села, а саме Василівка подає нам приклад. Ми, як інвестор, не приносимо людям готову рибу, а даємо вудку у вигляді коштів і допомоги, а рибу ловить сама громада. Повірте мені, що зроблене в такий спосіб, доклавши сил, часу та вмінь цінується набагато більше. Ось це і є справжнє взаємовигідне партнерство громади та інвестора. Є активна громада – житиме село. Якщо ж ініціативи знизу немає та бажання щось робити, то жоден інвестор не допоможе, – зазначив Ігор Лещенко.

Повернутись Створено: 21 жовтня 2016 року, 10:18 Переглядів: 1397

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація