23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Інвестиції та активна громада – велика сила для розвитку села Роздрукувати

У Василівці Тульчинського району є єдина в районі початкова школа, і жителі села хочуть її зберегти, тому й докладають всіх зусиль, щоб підтримати осередок знань. Вже на другий день після Покрови гуртом вийшли на толоку.

Один з ініціаторів заходу – місцевий активіст, депутат Тульчинської районної ради Василь Марцинюк, каже, що навіть прохолодна погода не злякала людей, адже є велике бажання зробити більше корисних справ на благо рідного села.

– Є давня українська традиція – толока. От і ми вирішили її відродити. Це –коли громада збирається разом на якусь спільну добру справу. У Василівці після початку співпраці з птахофабрикою життя закипіло: водогін будується, бібліомайданчик створили, дитячий майданчик відкрили. Інвестиції та активна громада – то велика сила для розвитку села. Це і є приклад справжнього місцевого самоврядування без бюрократії та перешкод, – розповів активіст.

До 1 вересня коштами ВП «Птахофабрика» Вінницький бройлер» ПАТ «МХП» до школи були придбані нові меблі для двох класних кімнат, а також профінансовано закупівлю будівельних матеріалів для нового шкільного паркану. Тепер до справи взялися самі селяни. Дружно вийшли на толоку, демонтували старий паркан та встановили новий. Птахофабрика надала фарбу і днями новий паркан пофарбують у кольори українського прапора.

Місцеві кажуть, що тепер не потрібно нікого переконувати в тому, що партнерство з інвестором приносить добрі плоди. Адже, коли бачиш такі гарні перетворення в селі, то і самому осторонь залишатися не хочеться.

Депутат обласної Ради, директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП» Ігор Лещенко, дізнавшись про таку ініціативу василівської громади, сказав, що у діях василівчан бачить взірець для інших місцевих громад.

– Ми так багато говоримо сьогодні на всіх рівнях, вишукуємо рецепти відродження українського села, а саме Василівка подає нам приклад. Ми, як інвестор, не приносимо людям готову рибу, а даємо вудку у вигляді коштів і допомоги, а рибу ловить сама громада. Повірте мені, що зроблене в такий спосіб, доклавши сил, часу та вмінь цінується набагато більше. Ось це і є справжнє взаємовигідне партнерство громади та інвестора. Є активна громада – житиме село. Якщо ж ініціативи знизу немає та бажання щось робити, то жоден інвестор не допоможе, – зазначив Ігор Лещенко.

Повернутись Створено: 21 жовтня 2016 року, 10:18 Переглядів: 1321

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація