21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Інвестиційні програми як пріоритет розвитку Вінницької області Роздрукувати

6 вересня під керівництвом голови комісії Андрія Мельника відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.

На зібранні розглядались такі питання порядку денного:

1. Про проект рішення обласної Ради «Про хід виконання рішення 16 сесії обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2012 року №416 «Про затвердження Регіональної програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2013 – 2016 роки».

2. Інформація про хід виконання робіт з будівництва та реконструкції об’єктів інвестиційних програм (проектів), що реалізовуються у 2016 році у Вінницькій області.

3. Про лист Вінницької обласної комунальної установи «Служба технічного нагляду за об’єктами житлово-комунального господарства» про звернення до Верховної Ради  України щодо звернення до Верховної Ради України щодо внесення відповідних змін до схваленого проекту Закону України від 03.06.2016 № 4733-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення  містобудівної діяльності».

4. Про лист регіонального представництва української асоціації споживачів по західному регіоні щодо відкриття автобусного сполучення Вінниця-Хмільник та Хмільник-Вінниця через Калинівку, Байківку, Пиків, Шепіївку, Кривошеї із заїздом  в с.Хутори Кривошиїнці, Сьомаки, Білий рукав, Хмільник.

У роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, представники Департаментів міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА; будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації, комунальної організації «Обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву».

На розгляд постійної комісії була представлена презентація, яка підготовлена Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації щодо низки інвестиційних програм, які були реалізовані протягом 2015 та за певний період 2016 року.

За результатами роботи постійної комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного. З протоколом та висновками засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 9 вересня 2016 року, 14:30 Переглядів: 829

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація