26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Інвестиційні програми як пріоритет розвитку Вінницької області Роздрукувати

6 вересня під керівництвом голови комісії Андрія Мельника відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.

На зібранні розглядались такі питання порядку денного:

1. Про проект рішення обласної Ради «Про хід виконання рішення 16 сесії обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2012 року №416 «Про затвердження Регіональної програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2013 – 2016 роки».

2. Інформація про хід виконання робіт з будівництва та реконструкції об’єктів інвестиційних програм (проектів), що реалізовуються у 2016 році у Вінницькій області.

3. Про лист Вінницької обласної комунальної установи «Служба технічного нагляду за об’єктами житлово-комунального господарства» про звернення до Верховної Ради  України щодо звернення до Верховної Ради України щодо внесення відповідних змін до схваленого проекту Закону України від 03.06.2016 № 4733-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення  містобудівної діяльності».

4. Про лист регіонального представництва української асоціації споживачів по західному регіоні щодо відкриття автобусного сполучення Вінниця-Хмільник та Хмільник-Вінниця через Калинівку, Байківку, Пиків, Шепіївку, Кривошеї із заїздом  в с.Хутори Кривошиїнці, Сьомаки, Білий рукав, Хмільник.

У роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, представники Департаментів міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА; будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації, комунальної організації «Обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву».

На розгляд постійної комісії була представлена презентація, яка підготовлена Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації щодо низки інвестиційних програм, які були реалізовані протягом 2015 та за певний період 2016 року.

За результатами роботи постійної комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного. З протоколом та висновками засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 9 вересня 2016 року, 14:30 Переглядів: 813

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація