Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Інвестиційний форум Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Ми надаватимемо перевагу інвестиційним проектам з новими економічними ідеями»

17 червня у Вінниці відбувся інвестиційний форум «Вінниччина – бізнес в центрі України» за участю представників дипломатичного корпусу іноземних держав, інвестиційних компаній, фондів, банків, консалтингових організацій, юридичних компаній, закладів освіти й науки.
З вітальним словом перед учасниками форуму виступив голова обласної Ради Сергій Татусяк.
Голова запевнив присутніх, що обласна Рада буде залучати всі резерви та потенціал для того, аби інвестори, які виявлять бажання працювати на Вінниччині почували себе комфортно та захищено.
– Наприклад, це стосується обласного комунального підприємства «Аеропорт «Вінниця». Обласна Рада на сьогодні вже спростила умови оренди аеропорту і надалі готова вести перемовини з інвесторами щодо спрощення процедур та встановлення сприятливих умов для ведення бізнесу на території аеропорту, – підкреслив С.Татусяк.
Голова облради додав, що результати спільної роботи обласної Ради і облдержадміністрації сприятимуть тому, що інвестиційний інтерес до Вінниччини з часом тільки зростатиме.
Хочу наголосити, що ми надаватимемо перевагу інвестиційним проектам, які ґрунтуються на нових економічних ідеях. Це – модернізація виробництва, високооплачувані робочі місця, продукція та послуги європейських стандартів, інфраструктура, яка покращує життя людей Вінниччини, – розставив пріоритети Сергій Татусяк.
Крім того очільник обласної Ради закликав керівників районів, міст, сільських і селищних голів активніше проводити роботу щодо презентації можливостей своїх територій як на теренах України, так і за її межами.

 


 

Повернутись Створено: 17 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1066

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація