23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Інвестиційний форум Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Ми надаватимемо перевагу інвестиційним проектам з новими економічними ідеями»

17 червня у Вінниці відбувся інвестиційний форум «Вінниччина – бізнес в центрі України» за участю представників дипломатичного корпусу іноземних держав, інвестиційних компаній, фондів, банків, консалтингових організацій, юридичних компаній, закладів освіти й науки.
З вітальним словом перед учасниками форуму виступив голова обласної Ради Сергій Татусяк.
Голова запевнив присутніх, що обласна Рада буде залучати всі резерви та потенціал для того, аби інвестори, які виявлять бажання працювати на Вінниччині почували себе комфортно та захищено.
– Наприклад, це стосується обласного комунального підприємства «Аеропорт «Вінниця». Обласна Рада на сьогодні вже спростила умови оренди аеропорту і надалі готова вести перемовини з інвесторами щодо спрощення процедур та встановлення сприятливих умов для ведення бізнесу на території аеропорту, – підкреслив С.Татусяк.
Голова облради додав, що результати спільної роботи обласної Ради і облдержадміністрації сприятимуть тому, що інвестиційний інтерес до Вінниччини з часом тільки зростатиме.
Хочу наголосити, що ми надаватимемо перевагу інвестиційним проектам, які ґрунтуються на нових економічних ідеях. Це – модернізація виробництва, високооплачувані робочі місця, продукція та послуги європейських стандартів, інфраструктура, яка покращує життя людей Вінниччини, – розставив пріоритети Сергій Татусяк.
Крім того очільник обласної Ради закликав керівників районів, міст, сільських і селищних голів активніше проводити роботу щодо презентації можливостей своїх територій як на теренах України, так і за її межами.

 


 

Повернутись Створено: 17 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 949

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація