9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Інвестиційний форум Роздрукувати

Вінниччина шукає інвесторів задля ефективного господарювання

17 червня влада Вінниччини презентувала інвестиційні можливості регіону понад 200 українським та іноземним інвесторам. Зокрема потенційних капіталовкладників поінформували про потенціал агропромислового комплексу краю, галузь енергозберігаючих технологій, туристичні та рекреаційні можливості області. Також відбулася презентація інвестиційного клімату обласного центру й окремо комунального підприємства «Аеропорт «Вінниця».
Голова обласної державної адміністрації Микола Джига в ході презентації повідомив, що область підготувала для інвесторів 33 земельних ділянки площею 474 га та пакет бізнес-проектів на суму 57 млн. дол.
– Мета наших пропозицій – ефективне господарювання, створення якісного місцевого продукту. А для цього ми відкриті усім країнам, які захочуть з нам працювати, – зазначив М.Джига.
Делегації країн, які вже виявили бажання працювати на Вінниччині, були присутні на форумі. Зокрема, з Ізраїлю, Польщі, Росії, Словакії, Угорщини, Хорватії.


На адресу учасників форуму надійшла вітальна телеграма від Прем’єр-міністра України Миколи Азарова. Глава уряду назвав Вінниччину регіоном із високорозвиненим сільським господарством і багатогалузевою промисловістю, яка стабільно розвивається. Він також наголосив, що з наданням Хмільнику статусу курорту державного значення, область отримає додаткові можливості для рекреаційної діяльності. Микола Азаров також зазначив, що залучення інвестицій на Вінниччину, підвищить її конкурентоздатність.

По завершенні форуму Вінницька обласна державна адміністрація підписала Протокол намірів щодо співпраці із Осієчко-Баранською жупанією Республіки Хорватія та Угоду про співробітництво із урядом Свердловської області Російської Федерації. Обидва документи передбачають торговельно-економічну, науково-технічну та гуманітарну співпрацю.
Окрім того між рештою учасників форуму відбулася низка переговорів та встановлення контактів для подальшого співробітництва.


 

Повернутись Створено: 17 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1219

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація