Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ірину Колесник обрано заступником голови комісії з питань місцевого самоврядування Роздрукувати

8 лютого під головуванням Лариси Білозір відбулося засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції,  міжнародного та міжрегіонального співробітництва. У роботі комісії взяв участь начальник бюджетного управління Департаменту фінансів облдержадміністрації Валентин Медик.

Комісія розглянула та підтримала внесені на розгляд сесії обласної Ради проекти рішень «Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2017 рік» та «Про внесення змін до рішення 27 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2017 року № 509 «Про обласний бюджет на 2018 рік».

Найбільш жваве обговорення проходило з питання «Про внесення змін до рішення 27 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2017 року № 509 «Про обласний бюджет на 2018 рік». Депутатів цікавив перерозподіл видатків між головними розпорядниками коштів обласного бюджету. Члени комісії одноголосно підтримали запропоновані проекти рішень.

Також члени комісії обрали заступником голови комісії Ірину Колесник, представника політичної партії «Самопоміч» замість Євгена Власюка, який перейшов до постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності.

Повернутись Створено: 9 лютого 2018 року, 13:59 Переглядів: 872

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація