Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Історична дата Роздрукувати

Вінничани відзначили визволення рідного краю

У березні 2011 року минає 67 років від часу визволення Вінницької області та міста Вінниці від німецько-фашистських загарбників. У неділю 20 березня в обласному центрі відбулися заходи, приурочені пам’ятній даті, під назвою «Вони визволяли Вінницю для нас!».

Розпочалося дійство у сквері імені Козицького, де влада міста Вінниці та області, ветерани ВВв, священнослужителі, представники громадських організацій, трудових колективів, політичних партій поклали квіти та вінки до Меморіалу Слави.
В перших рядах разом з ветеранами вклонилися загиблим бійцям голова Вінницької облдержадміністрації Микола Джига, голова обласної Ради Сергій Татусяк, народний депутат України Григорій Калетнік, 1-й заступник Вінницького міського голови Іван Михайлюк.
Сергій Татусяк, зокрема, зазначив, що кожну знаменну дату, пов’язану з Великою Вітчизняною війною, мусить пам’ятати кожен українець і завдячувати нинішнім мирним сьогоденням воїнам-визволителям.
– Ми не в змозі зупинити час, який щороку забирає у нас ветеранів Великої Вітчизняної. Тому я щиро хочу, щоб у ці дні школярі, волонтери, представники влади і бізнесу, політики – всі небайдужі – привітали тих воїнів-визволителів, які не можуть брати участь у публічних заходах. Поки ми маємо можливість безпосереднього спілкування з ветеранами – використовуймо її, щоби подякувати їм за мир, – закликав С.Татусяк.

Також у неділю для вінничан з нагоди свята була організована концертна програма. Виступали військові оркестри, вокально-хореографічні колективи. У Центральному парку ім.Горького було розгорнуто тематичну фотовиставку та виставку мототехніки.
Для любителів енергійного відпочинку організатори презентували пейнтбольний майданчик, де одразу ж провели відкритий турнір міста.

 

Повернутись Створено: 21 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 865

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація