Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Історична дата Роздрукувати

Вінничани відзначили визволення рідного краю

У березні 2011 року минає 67 років від часу визволення Вінницької області та міста Вінниці від німецько-фашистських загарбників. У неділю 20 березня в обласному центрі відбулися заходи, приурочені пам’ятній даті, під назвою «Вони визволяли Вінницю для нас!».

Розпочалося дійство у сквері імені Козицького, де влада міста Вінниці та області, ветерани ВВв, священнослужителі, представники громадських організацій, трудових колективів, політичних партій поклали квіти та вінки до Меморіалу Слави.
В перших рядах разом з ветеранами вклонилися загиблим бійцям голова Вінницької облдержадміністрації Микола Джига, голова обласної Ради Сергій Татусяк, народний депутат України Григорій Калетнік, 1-й заступник Вінницького міського голови Іван Михайлюк.
Сергій Татусяк, зокрема, зазначив, що кожну знаменну дату, пов’язану з Великою Вітчизняною війною, мусить пам’ятати кожен українець і завдячувати нинішнім мирним сьогоденням воїнам-визволителям.
– Ми не в змозі зупинити час, який щороку забирає у нас ветеранів Великої Вітчизняної. Тому я щиро хочу, щоб у ці дні школярі, волонтери, представники влади і бізнесу, політики – всі небайдужі – привітали тих воїнів-визволителів, які не можуть брати участь у публічних заходах. Поки ми маємо можливість безпосереднього спілкування з ветеранами – використовуймо її, щоби подякувати їм за мир, – закликав С.Татусяк.

Також у неділю для вінничан з нагоди свята була організована концертна програма. Виступали військові оркестри, вокально-хореографічні колективи. У Центральному парку ім.Горького було розгорнуто тематичну фотовиставку та виставку мототехніки.
Для любителів енергійного відпочинку організатори презентували пейнтбольний майданчик, де одразу ж провели відкритий турнір міста.

 

Повернутись Створено: 21 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 898

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація