Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Історичний максимум зернових зібрали на Бершадщині Роздрукувати

Валовий збір зернових та зернобобових у Бершадському районі становить 291 тис.тонн, при середній урожайності 54,3 га. Цей показник вищий за минулорічний майже на 19 ц/га. Таку інформацію 6 лютого під час звіту за підсумками соціально-економічного розвитку району оприлюднив голова райдержадміністрації Михайло Бурлака. Також він зазначив, що зростання показників врожайності стосується і збору цукрових буряків, врожайність яких становить 367 ц/га, що перевищує здобутки минулого року на 47 ц/га. Матеріально-технічну базу сільськогосподарських підприємств оновлено на 77 одиниць техніки на суму понад 31 млн.грн.

В ході реформування галузі охорони здоров’я виконано ремонтні роботи у 41 закладі первинної мережі на суму 2,5 млн.грн. В закладах вторинного рівня проведено капітальні та поточні ремонти загальною вартістю 2,3 млн.грн.

В освіті показники практично зразкові. Зокрема, акцент роблять на енергозбереженні. Директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк поінформував, що з-поміж усіх районі області саме на Бершадщині в закладах освіти замінено найбільшу кількість вікон. Йдеться про понад 1000 пластикових склопакетів. Крім того, пріоритетним залишається виведення котелень з підвальних приміщень. І в цьому район також передує. Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан наголосив на необхідності повністю вирішити зазначене питання протягом поточного року. У підсумку керівництво області відзначило позитивну динаміку виконання доручень в районі. А 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський подякував владі і жителям, які доклали зусиль, розум і гроші для зміцнення унікального обличчя району.

– З 16 млн.грн., залучених на поліпшення інфраструктури району, понад 8,5 млн.грн. – позабюджетні, втілені у цілком конкретних справах, – наголосив І.Кревський.

Він також заохотив місцеве керівництво і громаду не цуратися участі у різноманітних проектах та конкурсах, перемога в яких спроможна залучити чималі кошти для розвитку територій. 

Повернутись Створено: 7 лютого 2014 року, 15:46 Переглядів: 864

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація