Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Історичний максимум зернових зібрали на Бершадщині Роздрукувати

Валовий збір зернових та зернобобових у Бершадському районі становить 291 тис.тонн, при середній урожайності 54,3 га. Цей показник вищий за минулорічний майже на 19 ц/га. Таку інформацію 6 лютого під час звіту за підсумками соціально-економічного розвитку району оприлюднив голова райдержадміністрації Михайло Бурлака. Також він зазначив, що зростання показників врожайності стосується і збору цукрових буряків, врожайність яких становить 367 ц/га, що перевищує здобутки минулого року на 47 ц/га. Матеріально-технічну базу сільськогосподарських підприємств оновлено на 77 одиниць техніки на суму понад 31 млн.грн.

В ході реформування галузі охорони здоров’я виконано ремонтні роботи у 41 закладі первинної мережі на суму 2,5 млн.грн. В закладах вторинного рівня проведено капітальні та поточні ремонти загальною вартістю 2,3 млн.грн.

В освіті показники практично зразкові. Зокрема, акцент роблять на енергозбереженні. Директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк поінформував, що з-поміж усіх районі області саме на Бершадщині в закладах освіти замінено найбільшу кількість вікон. Йдеться про понад 1000 пластикових склопакетів. Крім того, пріоритетним залишається виведення котелень з підвальних приміщень. І в цьому район також передує. Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан наголосив на необхідності повністю вирішити зазначене питання протягом поточного року. У підсумку керівництво області відзначило позитивну динаміку виконання доручень в районі. А 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський подякував владі і жителям, які доклали зусиль, розум і гроші для зміцнення унікального обличчя району.

– З 16 млн.грн., залучених на поліпшення інфраструктури району, понад 8,5 млн.грн. – позабюджетні, втілені у цілком конкретних справах, – наголосив І.Кревський.

Він також заохотив місцеве керівництво і громаду не цуратися участі у різноманітних проектах та конкурсах, перемога в яких спроможна залучити чималі кошти для розвитку територій. 

Повернутись Створено: 7 лютого 2014 року, 15:46 Переглядів: 940

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація