Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Історичний туризм Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Туристичний комплекс «Вервольф» має бути змістовним»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк та голова облдержадміністрації Микола Джига 29 березня провели виїзну робочу нараду щодо спорудження у селищі Стрижавка історично-меморіального комплексу «Вервольф».

Участь у нараді взяли заступники голів ОР і ОДА, керівники Вінницького району та Стрижавської селищної ради, представники обласних управлінь капітального будівництва, архітектури, культури і туризму, краєзнавчого музею, обласного архіву. Також були задіяні представники «Вінницяобленерго» і «Вінницяоблагроліс».
Керівники області оглянули територію «Вервольфу» в цілому та пройшлися місцями майбутніх експозицій – меморіального музею, військової техніки, залишків бункера та інших споруд ставки Гітлера.
Микола Джига детально проговорив з підлеглими напрями робіт, які необхідно зробити для облагородження території майбутнього комплексу. Це, зокрема, освітлення, огорожа, під’їзні шляхи, стоянки, пішохідні доріжки, лавки, туалети тощо. Також голова облдержадміністрації наголосив на облаштуванні місць, пристосованих для інвалідів.

Сергій Татусяк звернув увагу колег на той факт, що «Вервольф» – це той об’єкт, яким найчастіше презентують Вінниччину за кордоном. Відтак цей бренд потрібно інтенсивніше розвивати й рекламувати.
– При підготовці туристичного комплексу «Вервольф» особливу увагу слід приділити його змістовній частині. Вона має бути на високому рівні. Це вже завдання для істориків, науковців, працівників культури. Обов’язково до процесу слід залучати громадські організації, політичні партії. Має бути масовість, бо цей комплекс – це наша пам’ять, історія нашого народу, – наголосив С.Татусяк.
Також голова облради зазначив, що з появою історично-меморіального комплексу «Вервольф» інфраструктура Вінниці та селища Стрижавка розвиватимуться швидше та ефективніше.

Нагадаємо, що відкриття оновленого комплексу «Вервольф» планується до 9 травня цього року.

Повернутись Створено: 29 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1151

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація