Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Історичний туризм Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Туристичний комплекс «Вервольф» має бути змістовним»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк та голова облдержадміністрації Микола Джига 29 березня провели виїзну робочу нараду щодо спорудження у селищі Стрижавка історично-меморіального комплексу «Вервольф».

Участь у нараді взяли заступники голів ОР і ОДА, керівники Вінницького району та Стрижавської селищної ради, представники обласних управлінь капітального будівництва, архітектури, культури і туризму, краєзнавчого музею, обласного архіву. Також були задіяні представники «Вінницяобленерго» і «Вінницяоблагроліс».
Керівники області оглянули територію «Вервольфу» в цілому та пройшлися місцями майбутніх експозицій – меморіального музею, військової техніки, залишків бункера та інших споруд ставки Гітлера.
Микола Джига детально проговорив з підлеглими напрями робіт, які необхідно зробити для облагородження території майбутнього комплексу. Це, зокрема, освітлення, огорожа, під’їзні шляхи, стоянки, пішохідні доріжки, лавки, туалети тощо. Також голова облдержадміністрації наголосив на облаштуванні місць, пристосованих для інвалідів.

Сергій Татусяк звернув увагу колег на той факт, що «Вервольф» – це той об’єкт, яким найчастіше презентують Вінниччину за кордоном. Відтак цей бренд потрібно інтенсивніше розвивати й рекламувати.
– При підготовці туристичного комплексу «Вервольф» особливу увагу слід приділити його змістовній частині. Вона має бути на високому рівні. Це вже завдання для істориків, науковців, працівників культури. Обов’язково до процесу слід залучати громадські організації, політичні партії. Має бути масовість, бо цей комплекс – це наша пам’ять, історія нашого народу, – наголосив С.Татусяк.
Також голова облради зазначив, що з появою історично-меморіального комплексу «Вервольф» інфраструктура Вінниці та селища Стрижавка розвиватимуться швидше та ефективніше.

Нагадаємо, що відкриття оновленого комплексу «Вервольф» планується до 9 травня цього року.

Повернутись Створено: 29 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1080

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація