23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Історики презентували відновлену споруду Сьомого апеляційного адміністративного суду Роздрукувати

Сьогодні, 10 липня, відбулося офіційне відкриття відновленої будівлі Сьомого апеляційного адміністративного суду. Приміщення суду є архітектурною візитівкою Вінниці. За більш ніж його 100-літній вік там відбулася не одна знакова подія для України.

Привітати із відкриттям реставрованої будівлі суду завітали Голова Верховного Суду Валентина Данішевська, Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк, Голова Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду  Михайло Смокович та інші представники судової гілки влади.

Також участь в історично-презентаційному вечорі взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк та заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук.

Розпочав урочистості Голова Сьомого апеляційного адміністративного суду Віталій Кузьмишин.

– Працюємо ми в цьому приміщенні ще з грудня минулого року, але фінішні роботи щодо ремонту та реставрації відбулися нещодавно. Відповідно до розпорядження голови Державної судової адміністрації, це приміщення передано нам в оперативне управління, – зазначив Голова суду Віталій Кузьмишин. – З допомогою наших місцевих істориків, краєзнавців, двох молодих, але на той час уже активних хлопців, студентів Вінницького державного педагогічного університету, Назарія Давидовського та Олександра Федоришина, ми крок за кроком почали роботи із відновлення будівлі. Завдяки презентації, яку провели цих два молодих хлопці, ми почули історичну знаковість цього приміщення та почали працювати. У 1914 році завершилося будівництво цього приміщення, а у 1919 році тут вже засідав перший Український Уряд. 9 лютого 1919 року Міністр юстиції Дмитро Маркович у стінах цієї будівлі видає перші накази про утворення в Українській Народній Республіці кримінального, цивільного та адміністративного судів.

З вітальним словом також виступив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

– Від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника та депутатського корпусу прийміть вітання з цим історичним днем, – сказав Михайло Кременюк. – Під час прийняття депутатами рішення щодо передачі приміщення «Савою» у державну власність думки були різні, гострі обговорення були і на засіданнях сесії обласної Ради, у кожного депутата була своя думка, але завдяки консолідованій співпраці усіх гілок влади ми зуміли прийняти виважене рішення і сьогодні у власності держави знаходиться один із кращих судів України. Тож, зичу вам, аби усі ваші рішення були справедливими й на боці правди.

Також на урочистому заході від історика, директора Центру історії Вінниці Олександра Федоришена продемонтровано презентацію «Історія «Савою» та «Савой: до і після».

З презентацією «Мистецький літопис» Савою» виступив і Назарій Давидовський.

Також відбулася церемонія нагородження осіб, які брали участь у відновленні «Савою».

Нагадаємо, рішенням 36 сесії обласної Ради від 4 грудня 2018 року №739 передано у власність держави архітектурної пам’ятки-готелю «Савой», що розташований на вулиці Соборній у місті Вінниці.

 «Передати безоплатно зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у державну власність будівлю готелю «Савой», що є пам’яткою архітектури місцевого значення, охоронний номер З-Вн, розташованою за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, буд. 48/Оводова (Козицького), буд. 34, загальною площею 2689,0 м2, первісною вартістю 770352,00 грн., залишковою вартістю 0,00 грн., та перебуває на балансі управління спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області», – зазначено у документі.

Будівлю «Савой» обласна Рада 2010 року надала в довгострокову оренду Вінницькому апеляційному адміністративному суду. Тепер він носить назву Сьомий апеляційний адміністративний суд та має під своєю юрисдикцією Вінницьку, Хмельницьку, Чернівецьку і Житомирську області.

     

Повернутись Створено: 10 липня 2019 року, 18:58
Оновлено: 11 липня 2019 року, 12:28
Переглядів: 236

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація