11 грудня о 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.   11 грудня о 14.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Історія вінницьких нацгвардійців – це приклад відваги та героїзму Роздрукувати

26 березня Національна гвардія України відзначатиме 2-у річницю з дня її створення. До цієї дати голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник привітав військовослужбовців частини 3008, що дисколується у Вінниці та частини 3028 – полк спеціального призначення  «Ягуар» , що розташований у м.Калинівці Вінницької області.

Перед початком урочистостей віддали шану хвилиною мовчання загиблим у зоні АТО військовим-вінничанам.

У своєму виступі  командир частини 3008 Василь Чумак розповів про історію свого підрозділу, нагадавши, що жодний масовий захід в Україні не відбувається без залучення солдатів Національної гвардії України для  охорони порядку.

Від Вінницької обласної Ради та Вінницької ОДА військовим частинам вручили подарунки  - комп’ютери. Вдовам 14 загиблих  військовослужбовців надали матеріальну допомогу у розмірі 1000 грн.

Усі військові отримали подяки, а військовим, які на цей момент знаходяться у зоні АТО, відзнаки відвезуть безпосередньо у зону бойових дій і там привітають своїх побратимів. А 38 військовослужбовців отримали нагороду «За оборону Дебальцево».

Військові не тільки самі приймали подарунки та подяки, але й відзначили волонтерів, які їм  допомагли у виготовленні нагрудних знаків.

Вітальні  слова і танцювальний виступ подарували вихованці дитячого садка №77, який відвідують  діти військовослужбовців частини 3008. Танцювали співали і подарували воїнам свої патріотичні доробки.

- Історія ваших військових частин – це історія героїзму, відваги і приклад того, як потрібно бути вірним присязі, - наголосив у вітальному слові голова Вінницької облради Анатолій Олійник. -  Коли у 2014 році, у Харкові потрібно було зупинити сепаратизм ви стали першими  і з вас почалося відродження української армії. Бажаю здоров’я, родинного тилу і головне, щоб ви у повному обсязі повертались з бойових завдань.

Повернутись Створено: 25 березня 2016 року, 16:50 Переглядів: 1496

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація