Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Історія вінницьких нацгвардійців – це приклад відваги та героїзму Роздрукувати

26 березня Національна гвардія України відзначатиме 2-у річницю з дня її створення. До цієї дати голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник привітав військовослужбовців частини 3008, що дисколується у Вінниці та частини 3028 – полк спеціального призначення  «Ягуар» , що розташований у м.Калинівці Вінницької області.

Перед початком урочистостей віддали шану хвилиною мовчання загиблим у зоні АТО військовим-вінничанам.

У своєму виступі  командир частини 3008 Василь Чумак розповів про історію свого підрозділу, нагадавши, що жодний масовий захід в Україні не відбувається без залучення солдатів Національної гвардії України для  охорони порядку.

Від Вінницької обласної Ради та Вінницької ОДА військовим частинам вручили подарунки  - комп’ютери. Вдовам 14 загиблих  військовослужбовців надали матеріальну допомогу у розмірі 1000 грн.

Усі військові отримали подяки, а військовим, які на цей момент знаходяться у зоні АТО, відзнаки відвезуть безпосередньо у зону бойових дій і там привітають своїх побратимів. А 38 військовослужбовців отримали нагороду «За оборону Дебальцево».

Військові не тільки самі приймали подарунки та подяки, але й відзначили волонтерів, які їм  допомагли у виготовленні нагрудних знаків.

Вітальні  слова і танцювальний виступ подарували вихованці дитячого садка №77, який відвідують  діти військовослужбовців частини 3008. Танцювали співали і подарували воїнам свої патріотичні доробки.

- Історія ваших військових частин – це історія героїзму, відваги і приклад того, як потрібно бути вірним присязі, - наголосив у вітальному слові голова Вінницької облради Анатолій Олійник. -  Коли у 2014 році, у Харкові потрібно було зупинити сепаратизм ви стали першими  і з вас почалося відродження української армії. Бажаю здоров’я, родинного тилу і головне, щоб ви у повному обсязі повертались з бойових завдань.

Повернутись Створено: 25 березня 2016 року, 16:50 Переглядів: 1617

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація