Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Італійська делегація ділилась досвідом переробки твердих побутових відходів Роздрукувати

3 жовтня в залі засідань приміщення обласної Ради відбулась міжнародна конференція «Правові, екологічні, економічні аспекти управління відходами: італійський та український досвід».

В засіданні взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник та заступник Вінницького міського голови Микола Форманюк.

Італійську сторону представляли Президент АТ «Контаріна» Франко Заната, менеджер з міжнародного співробітництва АТ  «Контаріна», Марко Маттіелло, експерт з управління біовідходами, представник Аграрної школи дель Парко ді Монца, Альберт Конфалоньєрі, спеціаліст з міжнародних проектів ТОВ «Формацйон», Кіара Палачетті, керівник проектів ЄС ТОВ «Формацйон», Сильвія Льюті.

– Сьогодні ми зустрічаємось із представниками італійського акціонерного товариства «Контаріна», з якими протягом 1,5 року працювали над спільним проектом щодо поводження з твердими побутовими відходами, – зазначив під час виступу Анатолій Олійник.  – Вивчивши італійський досвід ми пересвідчилися в тому, що італійська модель поводження з твердими побутовими відходами для нас є найбільш оптимальною, і, яка вже впроваджується на теренах Вінницької області. В рамках сьогоднішньої нашої зустрічі ми запланували підписання Меморандуму на три роки, для нашої подальшої співпраці в різних напрямах.

Анатолій Дмитрович зауважив, що зустріч, яка сьогодні відбулась, є наступним кроком в співпраці з італійською стороною.

Загалом в ході зібрання обговорили питання щодо впровадження італійського  досвіду технологій  з  переробки  відходів  в Україні: перші результати та шляхи подальшої співпраці, а також відбулась презентація плану управління відходами для Вінницької області.

Про законодавче врегулювання та загальний стан поводження з відходами  в Україні та в області розповів заступник голови обласної державної адміністрації Василь Броварник. Директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури обласної державної адміністрації Сергій Волков доповів про європейський досвід організації системи роздільного збирання, облаштування та експлуатації полігонів твердих побутових відходів. Голова Мурованокуриловецької райдержадміністрації Сергій Ладан виступив перед присутніми щодо шляхів  розв’язання екологічних проблем поводження з твердими побутовими відходами на рівні територіальних громад.

Директор приватного підприємства «Руслана» міста Вінниці Валерій Башинський розповів про формування партнерської співпраці між представниками місцевих громад та бізнесу для розв’язання проблем поводження з відходами. Іллінецький міський  голова  Володимир Ящук поінформував про впровадження сучасних підходів до збору та утилізації твердих побутових відходів в Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді.

Після завершення офіційної зустрічі між комунальним унітарним підприємством «Ековін» (Україна), Акціонерним товариством «Контаріна» (Італійська Республіка), ТОВ «Формацйон» (Італійська Республіка) та Аграрною школою дель Парко ді Монца (Італійська республіка) відбулось підписання Меморандуму про співробітництво.

 

Вінницька область – єдина серед областей України отримала у 2015 році грант на реалізацію спільного проекту з італійською стороною у галузі управління відходами під назвою «Нарощування потенціалу та передача знань для підвищення та вдосконалення професійних навичок у галузі управління відходами у Вінницькій області».

Загальна вартість виграного проекту становить 79 714 євро, грантові кошти – 39 755 євро, решта – власний внесок учасників проекту.

Проект фінансувався Міністерством закордонних справ Італії  в рамках Програми обміну ноу-хау Центральноєвропейської ініціативи. Співпраця була започаткована з асоціаціями менеджерів «ManagerІtalia» і «FederManager» (м.Турин) задля економічних і проектних досліджень, а також з асоціацією «FORMA.Azione» для навчання і проведення тренінгів.

 

Повернутись Створено: 3 жовтня 2017 року, 15:35
Оновлено: 3 жовтня 2017 року, 14:00
Переглядів: 764

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація