Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Італійська делегація поділиться з вінничанами досвідом управління відходами Роздрукувати

10 травня  у Вінниці пройде семінар у рамках проекту «Нарощування потенціалу та передача знань для підвищення та вдосконалення професійних навичок у галузі управління відходами у Вінницькій області». Для участі у семінарі до Вінниці приїде делегація з Італії у складі представників акціонерного товариства «Контаріна» Марко Маттіелло і П‘єтро Піва та Енцо Фавоїно  з «Аграрної школи дель Парко ді Монца».   Італійські гості поінформують про різні системи обробки твердих відходів, їх утилізації і використання, про принципи організації стійкої системи управління відходами та про політику ЄС у сфері поводження з відходами.

У рамках семінару директор вінницького комунального унітарного підприємства «ЕкоВін» Володимир Чорновол  розповість  про стан управління відходами на прикладі очолюваного ним підприємства.

У семінарі візьмуть участь голова обласної Ради Анатолій Олійник та заступник голови Вінницької ОДА Василь Броварник.

Після семінару італійська делегація ознайомиться з роботою підприємства «ЕкоВін» та обговорять з його директором напрями і перспективи співпраці.

Семінар пройде за адресою: м.Вінниця, вул. Театральна, 15, Центр перепідготовки керівних кадрів. Початок семінару о 9.00. Підхід до преси планується з 13.25 до 14.00.

Повернутись Створено: 6 травня 2016 року, 09:43 Переглядів: 1002

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація