22 червня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Італійські експерти ознайомилися з роботою підприємства «Ековін» Роздрукувати

В рамках проекту «Нарощування потенціалу та передача знань для підвищення і вдосконалення професійних навичок у галузі управління відходами у Вінницькій області» представники акціонерного товариства «Контаріна»  Марко Маттіелло та Неурядової організації «Аграрна школа дель Парко ді Монца» Альберто Конфалоньєрі з Італії побували на полігоні твердих побутових відходів у с.Стадниці Вінницького району. Делегацію супроводжував заступник керівника  виконавчого апарату Вінницької обласної Ради Ігор Хміль.

Під час екскурсії італійські експерти, які працюють у галузі утилізації та рекультивації відходів, ознайомилися з роботою структурного підрозділу комунального унітарного підприємства «Ековін», а також обговорили напрями і перспективи подальшої співпраці з нашим регіоном у системі ефективного поводження з відходами.

За інформацією керівництва, з минулого року підприємство, яке обслуговує 240 тис. вінничан, запровадило роздільний вивіз сміття. Для цього містяни сортують його за двома категоріями (сухе і вологе), відходи вивозяться, відповідно, двома видами вантажівок. Сухі відходи сортуються на станції сегрегації тут же, на підприємстві, а потім вивозяться на переробні підприємства. Крім того, на полігоні видобувається метан, який переробляють на електроенергію і продають по еко-тарифу. Така господарська дільність «Ековін» дає можливість поки що утримувати низькі тарифи на вивіз сміття.

12-13 липня представники акціонерного товариства «Контаріна»  Марко Маттіелло, Неурядової організації «Аграрна школа дель Парко ді Монца» АльбертоКонфалоньєрі, координатор та менеджер проектів ЄС у ТОВ «Формацйон» і директор Агенції зі співробітництва та розвитку Валле-д’Аоста Ітаілйської Республіки провели у Вінниці  семінар та практичний тренінг на теми: «Турбота про навколишнє середовище»,  «План з управління відходами: комунікація та тренінг», «Елементи для стимулювання позитивного впливу та навколишнє середовище» та круглий стіл з питань співробітництва ЄС та фінансових можливостей з управління відходами. 

Повернутись Створено: 13 липня 2016 року, 12:33 Переглядів: 1477

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація