7 грудня о 13:00 в приміщенні обласної Ради ( 2-й поверх, сесійна зала) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань інвестицій, стратегічного розвитку та місцевого самоврядування

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вячеслав Соколовий: «Шаргородська районна лікарня має стати опорною»

    Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий взяв участь у першій сесії Шаргородської міської ради 8 скликання, яка відбулась 2 грудня. Він привітав новообраних депутатів і міського голову Володимира Барецького з початком роботи, а також депутатку міської ради Катерину Кедик з обранням на посаду секретаря міської ради. Вячеслав Петрович за ....

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

Італійські спеціалісти поділились досвідом з вінничанами щодо вирішення проблем у галузі управління відходами Роздрукувати

12 липня у Центрі перепідготовки керівних кадрів розпочав роботу семінар у рамках проекту «Нарощування потенціалу та передача знань для підвищення і вдосконалення професійних навичок у галузі управління відходами у Вінницькій області». Під час тренінгу із заступниками голів райдержаміністрацій та міських голів, а також селищними головами своїм досвідом поділилися італійські спеціалісти – представник акціонерного товариства «Контаріна»  Марко Маттіелло і представник Неурядової організації «Аграрна школа дель Парко ді Монца» Альберто Конфалоньєрі.

У роботі семінару взяли участь перший заступник голови Вінницької облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігор Хміль, директор Департаменту  екології та природних ресурсів ОДА Микола Ткачук, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА Сергій Волков, голови постійних комісій обласної Ради, представники засобів масової інформації.

– Ми всі усвідомлюємо і розуміємо, що сміття – це злий ворог краси в природі. В Україні є понад 6 тисяч санкціонованих сміттєзвалищ і близько 33 тисяч – несанкціонованих. Невміння управляти відходами стало наслідком того, що смітниками зайнято 5% території нашої країни, а це, практично, площа однієї області. Якщо ми нічого не змінимо і не будемо переробляти відходи, то, за прогнозами, до 2025 року ця площа може збільшитися до 6,5%, – акцентував увагу присутніх, відкриваючи зібрання, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігор Хміль.

Він поінформував, що Вінниччина  – єдина серед областей України, яка отримала грант на реалізацію спільного проекту з італійською стороною у галузі управління відходами. Загальна вартість проекту – близько 8 тисяч євро, грантові кошти склали 39,8 тисяч євро, решта – власний внесок учасників проекту. Вся база даних, яка буде опрацьована з рамках проекту, слугуватиме основою, яка дасть можливість на рівні  експертних пропозицій  поетапно вирішити проблему.

– Перш за все, ми зацікавлені в тому, щоб несанкціоновані сміттєзвалища, які є у кожному населеному пункті й не відповідають санітарно-гігієнічним нормам, були закриті та рекультивовані, –  зазначив перший заступник голови Вінницької облдержадміністрації Андрій Гижко. - Натомість – в кожному районі побудувати один сучасний полігон, який обслуговуватиме всі сільські ради. І друга ціль – забезпечити повторну утилізацію й переробку сміття, як це робиться у всіх цивілізованих країнах.

Представники акціонерного товариства «Контаріна»  Марко Маттіелло та Неурядової організації «Аграрна школа дель Парко ді Монца» Альберто Конфалоньєрі провели для учасників семінару практичний тренінг на теми: «Турбота про навколишнє середовище» і «План з управління відходами: комунікація та тренінг».

Після цього італійські гості поїхали на полігон твердих побутових відходів у с.Стадницю Вінницького району, де ознайомилися з його роботою та обговорили напрями і перспективи подальшої співпраці з нашим регіоном.

Нагадаємо, що 13 липня відбудеться продовження тренінгу, під час якого обговорюватимуть тему:  «Елементи для стимулювання позитивного впливу на навколишнє середовище: критерії проектування і управління». Після завершення роботи пройде круглий стіл з питань співробітництва ЄС та фінансових можливостей з управління відходами.

Повернутись Створено: 12 липня 2016 року, 14:28 Переглядів: 1015

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація