7 грудня о 13:00 в приміщенні обласної Ради ( 2-й поверх, сесійна зала) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань інвестицій, стратегічного розвитку та місцевого самоврядування

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вячеслав Соколовий: «Шаргородська районна лікарня має стати опорною»

    Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий взяв участь у першій сесії Шаргородської міської ради 8 скликання, яка відбулась 2 грудня. Він привітав новообраних депутатів і міського голову Володимира Барецького з початком роботи, а також депутатку міської ради Катерину Кедик з обранням на посаду секретаря міської ради. Вячеслав Петрович за ....

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

Італійській делегації презентували діяльність підприємства «Ековін» Роздрукувати

В рамках міжнародної конференції «Правові, екологічні, економічні аспекти управління відходами: італійський та український досвід» в приміщенні Вінницької міської ради заступник голови обласної Ради Ігор Хміль та заступник Вінницького міського голови Микола Форманюк провели зустріч з представниками італійської делегації, яку представляли Президент АТ «Контаріна» Франко Заната, менеджер з міжнародного співробітництва АТ  «Контаріна» Марко Маттіелло, експерт з управління біовідходами, представник Аграрної школи дель Парко ді Монца Альберто Конфалоньєрі, спеціаліст з міжнародних проектів ТОВ «Формацйон» Кіара Палачетті, керівник проектів ЄС ТОВ «Формацйон» Сильвія Льюті.

У засіданні взяли участь керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, директор комунального унітарного підприємства «ЕкоВін» Петро Гриневич, директор Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Володимир Ніценко, начальник управління організаційного забезпечення діяльності Ради та зв’язків з органами місцевого самоврядування Олег Романець.

В ході спілкування сторони обговорили напрями і перспективи подальшої співпраці з нашим регіоном у системі ефективного поводження з відходами. Зокрема, Микола Форманюк і Володимир Ніценко презентували діяльність підприємства «Ековін».

За їхньою інформацією, комунальне унітарне підприємство обслуговує місто Вінницю, на ньому задіяно 184 працівники, 24 одиниці техніки. Основними видами діяльності є збір та вивезення побутових відходів; утримання полігону побутових відходів; утримання площ, скверів та об’єктів благоустрою; санітарне очищення міста; здійснення технічного нагляду.

На підприємстві проводиться постійна технологічна пересипка ґрунтом тіла полігону; під’їзні шляхи до полігону ПВ утримуються у належному санітарному стані; відходи складуються лише в межах діючого полігону на визначених робочих картах; здійснюється постійна охорона полігону; проводиться постійна відкачка фільтрату, дезінфекція, а також роботи з гідрогеологічних досліджень навколо полігону.

В свою чергу, Президент АТ «Контаріна» Франко Заната розповів про основні напрями діяльності очолюваного ним підприємства.

Завершуючи зустріч, заступник Вінницького міського голови Микола Форманюк подякував представникам італійській делегації за можливість перейняти їхній досвід в поводженні з твердими побутовими відходами, а також висловив сподівання на подальшу співпрацю і розвиток двосторонніх відносин.

 

Повернутись Створено: 4 жовтня 2017 року, 10:21 Переглядів: 754

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація