Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Італійській делегації презентували діяльність підприємства «Ековін» Роздрукувати

В рамках міжнародної конференції «Правові, екологічні, економічні аспекти управління відходами: італійський та український досвід» в приміщенні Вінницької міської ради заступник голови обласної Ради Ігор Хміль та заступник Вінницького міського голови Микола Форманюк провели зустріч з представниками італійської делегації, яку представляли Президент АТ «Контаріна» Франко Заната, менеджер з міжнародного співробітництва АТ  «Контаріна» Марко Маттіелло, експерт з управління біовідходами, представник Аграрної школи дель Парко ді Монца Альберто Конфалоньєрі, спеціаліст з міжнародних проектів ТОВ «Формацйон» Кіара Палачетті, керівник проектів ЄС ТОВ «Формацйон» Сильвія Льюті.

У засіданні взяли участь керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, директор комунального унітарного підприємства «ЕкоВін» Петро Гриневич, директор Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Володимир Ніценко, начальник управління організаційного забезпечення діяльності Ради та зв’язків з органами місцевого самоврядування Олег Романець.

В ході спілкування сторони обговорили напрями і перспективи подальшої співпраці з нашим регіоном у системі ефективного поводження з відходами. Зокрема, Микола Форманюк і Володимир Ніценко презентували діяльність підприємства «Ековін».

За їхньою інформацією, комунальне унітарне підприємство обслуговує місто Вінницю, на ньому задіяно 184 працівники, 24 одиниці техніки. Основними видами діяльності є збір та вивезення побутових відходів; утримання полігону побутових відходів; утримання площ, скверів та об’єктів благоустрою; санітарне очищення міста; здійснення технічного нагляду.

На підприємстві проводиться постійна технологічна пересипка ґрунтом тіла полігону; під’їзні шляхи до полігону ПВ утримуються у належному санітарному стані; відходи складуються лише в межах діючого полігону на визначених робочих картах; здійснюється постійна охорона полігону; проводиться постійна відкачка фільтрату, дезінфекція, а також роботи з гідрогеологічних досліджень навколо полігону.

В свою чергу, Президент АТ «Контаріна» Франко Заната розповів про основні напрями діяльності очолюваного ним підприємства.

Завершуючи зустріч, заступник Вінницького міського голови Микола Форманюк подякував представникам італійській делегації за можливість перейняти їхній досвід в поводженні з твердими побутовими відходами, а також висловив сподівання на подальшу співпрацю і розвиток двосторонніх відносин.

 

Повернутись Створено: 4 жовтня 2017 року, 10:21 Переглядів: 832

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація