Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Іванівська сільська ОТГ обрала секретаря ради із сусіднього села Гущинців Роздрукувати

29 жовтня відбулись перші місцеві вибори в об’єднаних територіальних громадах області. Відповідно, 16 листопада Іванівська сільська рада Калинівського району провела свою першу установчу сесію.

Сільська територіальна виборча комісія оголосила результати виборів про обрання Іванівського сільського голови та депутатів сільської ради. За результатами голосування перемогу отримав заступник директора ТОВ «Поділля М’ясо» Михайло Кулик.

Із загальної кількості депутатських мандатів від партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» обрано 15 депутатів, від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» – 10, один депутат пройшов як самовисуванець.

Привітати переможця виборів – Іванівського сільського голову Михайла Кулика – приїхали депутат обласної Ради Людмила Щербаківська та голова міжфракційного депутатського об’єднання «Сприяння розвитку громад» в обласній Раді Владислав Рой.

– Дійсно, перші місцеві вибори об’єднаної громади є поштовхом до позитивних змін в селах, які об’єднуються. Досить символічно, що секретарем Іванівської сільської об’єднаної територіальної громади обрали Віру Баранську, яка в минулому скликанні працювала секретарем Гущинецької сільської ради. Таким чином, права та обов’язки сільських рад, що об’єднались, будуть паритетними, взаємними та рівноправними, – прокоментував депутат обласної Ради Владислав Рой.

Участь у першій сесії Іванівської сільської ОТГ взяли мешканці сіл Іванова та Гущинців, депутати та працівники апарату Калинівської районної ради, директори шкіл та члени сільської виборчої комісії.

Повернутись Створено: 21 листопада 2017 року, 08:47 Переглядів: 1818

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація