Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Іванівська сільська ОТГ обрала секретаря ради із сусіднього села Гущинців Роздрукувати

29 жовтня відбулись перші місцеві вибори в об’єднаних територіальних громадах області. Відповідно, 16 листопада Іванівська сільська рада Калинівського району провела свою першу установчу сесію.

Сільська територіальна виборча комісія оголосила результати виборів про обрання Іванівського сільського голови та депутатів сільської ради. За результатами голосування перемогу отримав заступник директора ТОВ «Поділля М’ясо» Михайло Кулик.

Із загальної кількості депутатських мандатів від партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» обрано 15 депутатів, від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» – 10, один депутат пройшов як самовисуванець.

Привітати переможця виборів – Іванівського сільського голову Михайла Кулика – приїхали депутат обласної Ради Людмила Щербаківська та голова міжфракційного депутатського об’єднання «Сприяння розвитку громад» в обласній Раді Владислав Рой.

– Дійсно, перші місцеві вибори об’єднаної громади є поштовхом до позитивних змін в селах, які об’єднуються. Досить символічно, що секретарем Іванівської сільської об’єднаної територіальної громади обрали Віру Баранську, яка в минулому скликанні працювала секретарем Гущинецької сільської ради. Таким чином, права та обов’язки сільських рад, що об’єднались, будуть паритетними, взаємними та рівноправними, – прокоментував депутат обласної Ради Владислав Рой.

Участь у першій сесії Іванівської сільської ОТГ взяли мешканці сіл Іванова та Гущинців, депутати та працівники апарату Калинівської районної ради, директори шкіл та члени сільської виборчої комісії.

Повернутись Створено: 21 листопада 2017 року, 08:47 Переглядів: 1708

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація