Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Іванівську школу-інтернат очолила Любов Рибочка Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник разом з начальником управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василем Федоришиним вручили контракт терміном на 6 років директору Іванівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату Калинівського району Любові Рибочці. Привітали з перемогою у конкурсі і побажали новопризначеному керівнику невичерпної енергії, великих здобутків на такій відповідальній посаді, взаєморозуміння в колективі.

Анатолій Олійник повідомив, що на сьогодні вже укладено договори з 31 керівником на конкурсній основі та переукладено договори з 21керівником.

– Ці процеси відбуваються за участі громадськості , профспілок, трудових колективів. І кожен з вас має право взяти участь у такому конкурсі, - зазначив Анатолій Дмитрович.

Колектив школи-інтернату подякував попередньому директору Вірі Ткачук, яка очолювала заклад 18 років. Педагог висловила щирі сподівання, що новопризначений керівник зробить усе, аби дітям у школі-інтернаті було по-домашньому затишно.

Після цього провели оглядову екскурсію по інтернату, який розташований у колишньому панському маєтку графа Холоневського і має понад 300 років.  З 1923 року тут знаходилась дитяча колонія, з 1931 – дитячий будинок імені Макаренка, а з 1963-го заклад працює, як допоміжна школа-інтернат.

Сьогодні у школі навчається 89 дітей з 1 по 11 клас. Для занять з професійної підготовки у 4-9 класах учні діляться на дві групи, які комплектуються за участю лікаря з урахуванням інтелектуальних можливостей і бажань вихованців.

За бажанням батьків діти, які потребують корекції фізич­ного або розумового розвитку, можуть лише навчатися у школі-інтернаті, без проживання у ній.

Для надання індивідуальної корекційної допомоги та добору відповідних програм навчання у школі-інтернаті діють шкільні психолого-медико-педагоґічні комісії.

Повернутись Створено: 3 травня 2018 року, 15:15 Переглядів: 1000

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація