Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Іванівську школу-інтернат очолила Любов Рибочка Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник разом з начальником управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василем Федоришиним вручили контракт терміном на 6 років директору Іванівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату Калинівського району Любові Рибочці. Привітали з перемогою у конкурсі і побажали новопризначеному керівнику невичерпної енергії, великих здобутків на такій відповідальній посаді, взаєморозуміння в колективі.

Анатолій Олійник повідомив, що на сьогодні вже укладено договори з 31 керівником на конкурсній основі та переукладено договори з 21керівником.

– Ці процеси відбуваються за участі громадськості , профспілок, трудових колективів. І кожен з вас має право взяти участь у такому конкурсі, - зазначив Анатолій Дмитрович.

Колектив школи-інтернату подякував попередньому директору Вірі Ткачук, яка очолювала заклад 18 років. Педагог висловила щирі сподівання, що новопризначений керівник зробить усе, аби дітям у школі-інтернаті було по-домашньому затишно.

Після цього провели оглядову екскурсію по інтернату, який розташований у колишньому панському маєтку графа Холоневського і має понад 300 років.  З 1923 року тут знаходилась дитяча колонія, з 1931 – дитячий будинок імені Макаренка, а з 1963-го заклад працює, як допоміжна школа-інтернат.

Сьогодні у школі навчається 89 дітей з 1 по 11 клас. Для занять з професійної підготовки у 4-9 класах учні діляться на дві групи, які комплектуються за участю лікаря з урахуванням інтелектуальних можливостей і бажань вихованців.

За бажанням батьків діти, які потребують корекції фізич­ного або розумового розвитку, можуть лише навчатися у школі-інтернаті, без проживання у ній.

Для надання індивідуальної корекційної допомоги та добору відповідних програм навчання у школі-інтернаті діють шкільні психолого-медико-педагоґічні комісії.

Повернутись Створено: 3 травня 2018 року, 15:15 Переглядів: 1064

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація