5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Із 241 випадку виявленого коронавірусу в області захворіли 15 дітей Роздрукувати

За інформацією обласного лабораторного Центру на території області зареєстровано 418 підозр на коронавірусну інфекцію.  У 241 випадках виявлений коронавірус, в тому числі, у 15 дітей (6 випадків у м.Вінниці , 4 – у м.Гайсині, у Літинському районі – 1, Чернівецькому – 1, Вінницькому – 1, Томашпільському – 1, Тростянецькому - 1).

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані у: м. Вінниці –  105, Калинівському районі – 43, Тростянецькому – 15, Вінницькому – 14, Гайсинському – 11, Козятинському – 7, Немирівському, Жмеринському та  Ямпільському по 5, Погребищенському та Літинському по 4, Хмільницькому, Томашпільському, Барському, Липовецькому по 3 випадки,в Крижопільському, Могилів-Подільському, Муровано-Куриловецькому по 2, в  м. Ладижин , Тиврівському, Тульчинському, Оратівському та Чернівецькому районах по 1 випадку.

Наразі в лабораторіях обласного лабораторного Центру є в наявності  запас реагентів та ПЛР- тестів на 3100 зразків біологічних матеріалів.  В роботі знаходиться більше ніж 500 зразків відібраних біоматеріалів  для дослідження методом полімеразно-ланцюгової реакції.

Повернутись Створено: 15 квітня 2020 року, 11:54 Переглядів: 110

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація