Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Із чотирьох постійних комісій обласної Ради працювала тільки одна – з питань культури, духовності та історичної спадщини Роздрукувати

25 листопада було заплановано проведення спільного засідання 5-ти постійних комісій обласної Ради з метою розгляду кандидатур на заміщення посад та переукладення контрактів з керівниками закладів культури та підприємств – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. Проте, кворум для роботи був лише у постійної комісії з питань культури, духовності та історичної спадщини, інші члени комісій – депутати обласної Ради, в черговий раз саботували роботу засідання.

Участь в роботі засідання взяли: голова обласної Ради Сергій Свитко, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, голови постійних комісій обласної Ради, посадовці облдержадміністрації, претенденти на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів, громадськість області.

На засіданні планувалось розглянути питання про розгляд кандидатур на заміщення посад та переукладення контрактів з керівниками 2-ох закладів культури, 1 комунального закладу – Вінницька обласна психіатрична лікарня №2, 2-ох комунальних установ, 6-ти комунальних підприємств області. Проте, в 4-ох постійних комісіях не було кворуму, а це комісії: з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя (голова – Шумигора Н.) – присутні лише 2 члени із 6-ти, з питань молодіжної політики, спорту і туризму (голова – Гатауллін І.) – 2 із 7, з питань регулювання комунальної власності та приватизації (голова – Форманюк М.) – 1 із 8, з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження (голова – Бойчук І.) – 1 із 8-ми. Тому працювала лише комісія з питань культури, духовності та історичної спадщини (голова – Вдовцов М.).

Комісія з питань культури, духовності та історичної спадщини заслухала претендентів на посади керівників 2-ох комунальних закладів культури: Вінницького обласного художнього музею і Вінницької обласної бібліотеки для дітей ім. Івана Франка. Представники громадських організацій висловили щодо претендентів на зазначені посади свої зауваження. Щодо Вінницького обласного художнього музею, то комісія не ухвалила рішення на користь жодного із претендентів, тому ці кандидатури будуть внесені на розгляд сесії. Питання щодо інших кандидатур, які не були розглянуті на комісіях, планується  розглянути повторно. 

Повернутись Створено: 25 листопада 2014 року, 18:19 Переглядів: 1604

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація