21 лютого 2020 року о 10.00 год  у сесійній залі (2-й поверх приміщення обласної Ради) відбудеться пленарне засідання позачергової 42 сесії обласної Ради 7 скликання            

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 18.02.2020 № 43 Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи клопотання голови обласної державної адміністрації: 1. Провести пленарне засідання позачергової 42 сесії о ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

Із професійним святом! Роздрукувати

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Від імені обласної державної адміністрації та обласної ради прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Ви присвятили своє життя благородній справі – зберігати, розвивати і примножувати безцінні духовні скарби нашого народу. Ваша місія – одна із найпрекрасніших. Ви даруєте глядачам незабутні хвилини радості від спілкування зі світом мистецтва. Без вашого творчого ентузіазму та справжнього подвижництва неможливі реальні зміни на краще у суспільному житті. Ви невпинно стоїте на сторожі збереження, популяризації та примноження кращих мистецьких та культурницьких традицій Поділля та гідно презентуєте самобутнє мистецтво нашого краю в Україні та за кордоном.
Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте Україну, примножуєте успіхи та досягнення рідної Подільської землі. Дякуючи творчому неспокою та громадському подвижництву майстрів культури та мистецтв народна та професійна культура Поділля рясно родить вагомими духовними надбаннями.
Ми високо цінуємо ваш вагомий внесок у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність на теренах Вінниччини.
Від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я, сімейного щастя, професійних успіхів та творчих злетів, злагоди та добробуту в оселях!
Нехай здійсняться усі ваші життєві плани, надії і мрії, хай кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і яскраву палітру життєвих перемог!


Голова обласної державної адміністрації

 

Голова обласної ради

Микола ДЖИГА

Сергій ТАТУСЯК

Повернутись Створено: 17 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 750

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація