21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Із професійним святом! Роздрукувати

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Від імені обласної державної адміністрації та обласної ради прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Ви присвятили своє життя благородній справі – зберігати, розвивати і примножувати безцінні духовні скарби нашого народу. Ваша місія – одна із найпрекрасніших. Ви даруєте глядачам незабутні хвилини радості від спілкування зі світом мистецтва. Без вашого творчого ентузіазму та справжнього подвижництва неможливі реальні зміни на краще у суспільному житті. Ви невпинно стоїте на сторожі збереження, популяризації та примноження кращих мистецьких та культурницьких традицій Поділля та гідно презентуєте самобутнє мистецтво нашого краю в Україні та за кордоном.
Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте Україну, примножуєте успіхи та досягнення рідної Подільської землі. Дякуючи творчому неспокою та громадському подвижництву майстрів культури та мистецтв народна та професійна культура Поділля рясно родить вагомими духовними надбаннями.
Ми високо цінуємо ваш вагомий внесок у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність на теренах Вінниччини.
Від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я, сімейного щастя, професійних успіхів та творчих злетів, злагоди та добробуту в оселях!
Нехай здійсняться усі ваші життєві плани, надії і мрії, хай кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і яскраву палітру життєвих перемог!


Голова обласної державної адміністрації

 

Голова обласної ради

Микола ДЖИГА

Сергій ТАТУСЯК

Повернутись Створено: 17 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 717

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація