23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Із професійним святом! Роздрукувати

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Від імені обласної державної адміністрації та обласної ради прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Ви присвятили своє життя благородній справі – зберігати, розвивати і примножувати безцінні духовні скарби нашого народу. Ваша місія – одна із найпрекрасніших. Ви даруєте глядачам незабутні хвилини радості від спілкування зі світом мистецтва. Без вашого творчого ентузіазму та справжнього подвижництва неможливі реальні зміни на краще у суспільному житті. Ви невпинно стоїте на сторожі збереження, популяризації та примноження кращих мистецьких та культурницьких традицій Поділля та гідно презентуєте самобутнє мистецтво нашого краю в Україні та за кордоном.
Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте Україну, примножуєте успіхи та досягнення рідної Подільської землі. Дякуючи творчому неспокою та громадському подвижництву майстрів культури та мистецтв народна та професійна культура Поділля рясно родить вагомими духовними надбаннями.
Ми високо цінуємо ваш вагомий внесок у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність на теренах Вінниччини.
Від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я, сімейного щастя, професійних успіхів та творчих злетів, злагоди та добробуту в оселях!
Нехай здійсняться усі ваші життєві плани, надії і мрії, хай кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і яскраву палітру життєвих перемог!


Голова обласної державної адміністрації

 

Голова обласної ради

Микола ДЖИГА

Сергій ТАТУСЯК

Повернутись Створено: 17 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 698

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація